Олег Сенцов прокоментував обмін полоненими

Обмін утримуваними особами за умови, коли в полоні бойовиків залишається ще значна частина українців і кримських татар, а Російській Федерації передаються найманці, терористи і беркутівці, позбавляє Україну справедливості.

Так прокоментував ситуацію колишній політв’язень Кремля кінорежисер Олег Сенцов на своїй сторінці у Фейсбуку.

“Сьогодні (29 грудня — ред.), якщо нічого не зірветься, станеться обмін. Частина наших полонених повернеться додому. Але тільки частина. Не всі хлопці будуть звільнені навіть з ОРДЛО — хтось залишиться у руках бойовиків. Кримські татари та інші наші політв’язні і надалі будуть сидіти у російських в’язницях. Невинні. За це Україна віддасть справжніх вбивць: російських найманців, харківських терористів і п’ятьох беркутівців. І справа не тільки в тому, що в нас майже не залишається цього “чоловічого обмінного фонду” (дуже цинічний і практичний вираз) і для нового повернення своїх заручників, український уряд буде вимушений надалі торгувати інтересами країни з ворогом. А у тому, що цей крок лишає нас головного – справедливості”, – зазначив Сенцов.

Він підкреслив, що за цю справедливість українці стояли на Майдані та змогли перемогти, а також борються й надалі проти окупантів: “хтось поклав свої голови, хтось сидить в окопі, хтось – у в’язниці”.

“Я дуже радий за цих хлопців та їх родини, які сьогодні мають зустрітися. Країна повинна повертати своїх героїв, але не ціною паплюження цінностей, за які ці герої билися. Бо вони не скажуть “спасибі” за те, що справа розстрілу людей на Майдані не була закінчена хоча б вироком винним. Що майже через шість років ми почали повертатися у ту точку, з якої все почалося. Що те, за що боролися українці, йде прахом”, – зауважив Сенцов.

Як повідомляв Укрінформ, на КПВВ “Майорське” на Донеччині стартував процес обміну утримуваних осіб.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *