Окупанти “вимагатимуть” п’ять регіонів. Тарас Загородній попередив про небезпеку перемовин

Україна повинна продемонструвати силу і самостійно вирішувати свої питання, щоб не було невигідних перемовин із росією, вважає політичний експерт Тарас Загородній.

Агресор росія “вимагатиме” від України Херсонську, Запорізьку, Донецьку, Миколаївську та Одеську області в тому випадку, якщо від Києва з’явиться хоча б натяк на перемовини. Втім, якщо українська держава матиме сильну позицію, що супроводжуватиметься ударами по російській території, діалог піде вже в іншому руслі, – повідомляє Главком.

“Як тільки ми заїкнемося про перемовини не з сильної позиції (тобто коли у нас немає зброї), росіяни будуть нас добивати і вимагати віддати їм Херсонську, Запорізьку і Донецьку області, повністю, тому що вони вже вписані в російську Конституцію як територія рф, а також віддати Миколаїв і Одесу. Ось так і йтимуть перемовини”, – вважає експерт.

Втім, за його словами, діалог буде виглядати зовсім іншим чином, якщо розмова піде з сильної позиції, яка передбачає удари по території росії.

“Якщо ж перемовини почнуться, коли Україна бомбардує територію росії, це буде зовсім інша розмова. Ми повинні розуміти, що сила вирішує питання. І ми самі повинні вирішувати свої проблеми, а не жебракувати”, – підкреслив Тарас Загородній.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *