Окупанти просуваються в районі Часового Яру – Інститут вивчення війни

Російські окупаційні війська захопили крайній східний міста Часів Яр у Донецькій області під час наступальних операцій. Загарбники мають просування далі.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики з посиланням на речника ОСУВ “Хортиця” підтверджують, що українські війська відійшли з мікрорайону Канал, що в східній частині міста, на підготовлені позиції. Таке рішення ухвалили після того, як утримувати мікрорайон стало недоцільним.

Своєю чергою, український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що за захоплення мікрорайону Канал відповідали підрозділи 217, 299 і 331 полків ВДВ 98-ї російської дивізії ВДВ, а також підрозділи 11-ї бригади ВДВ і 102-го мотострілецького полку. За словами аналітика, російські війська утримують позиції на захід від мікрорайону Каналу біля зруйнованого мосту через Сіверсько-Донецький канал по вулиці Олега Кошового.

Також Машовець спрогнозував, що російські війська, ймовірно, залучать ці підрозділи для активізації зусиль для подальшого просування вглиб Часового Яру.

В ISW зауважують, що російські війська продовжували наступальні дії на північний схід від Часового Яру в районі Григорівки, на північ – в районі Калинівки, на схід – в районі Іванівського та на південний схід – районі Кліщіївки.

Як повідомлялося, рф окупувала мікрорайон “Канал” в місті Часів Яр на Донеччині. Зазначається, що подальше утримання в руїнах та проблеми з логістикою тільки збільшило б втрати. А тому було вирішено відійти на інші підготовлені позиції.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *