Окупанти після вбивства полонених в Оленівці змусили Сергія Волинського “Волину” прокоментувати трагедію

Окупанти після вбивства українських військовополонених в Оленівці змусили командира 36-ї окремої бригади морської піхоти майора Сергія Волинського (позивний “Волина”), який також у ворожому полоні, коментувати трагедію.

Відео, котре поширили пропагандистські ресурси, розміщено на сайті СБУ.

У своїй відповіді на маніпулятивні питання окупантів Волина натякає на те, що російські окупанти вбили українських бійців, щоб вплинути на психіку та моральний стан захисників, які потрапили в полон.

“Дуже страшна трагедія сталася. З нашого барака було видно жовте світло, розрив. Ми чули крики. Ситуація жахлива, знайти слова, щоб описати її, – дуже важко.

Я думаю, ця ситуація вплине і на психіку людей, які перебувають у полоні, і на людей, які можуть потрапити в полон. Буде страх і в учасників подій, і у рідних, і у близьких. Зараз наші рідні та близькі дуже переживають через те що трапилося. Досі достеменно не відомо, хто загинув.

Усі в шоці. Пояснень ніхто не знаходить, усі в траурі. У бараку тиша. Трапилася велика біда. Люди пройшли через пекло. Грубо кажучи всі чекають вдома довгоочікуваної свободи і на фінішній прямій відбувається така трагедія”.

Деталі: Відео опублікував пропагандист Андрій Руденко.

Зокрема, він запитує українського військового, для чого вбили українських захисників, Волина відповів, що і сам не розуміє для чого вбивати людей, котрі чекали на обмін.

Примітно, що пропагандисти знімали лише голову українського військового.

Редакція

Редакція “Українського репортера”