Ночі тривоги нашої : Жданов прогнозує, що окупанти і далі атакуватимуть Україну в пізній час

Дуже важко сказати, за яким алгоритмом окупанти визначають час атак по Києву та Україні загалом. Утім можна судити з того, що ворог постійно намагається здійснювати їх ввечері або вночі.

Про це в коментарі ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов.

На його думку, рашисти розраховують на втомленість українських розрахунків на системах протиракетної оборони. Тому завдають ударів у нічний або передранковий час, як минулої ночі.

“Я так розумію, що вони розраховують на втомленість наших спостерігачів. Дивіться: третя година ночі, людина фізично хоче спати, вона втомилася. Пильність цього оператора, вона може бути трошки пригнічена. Вони на це і сподіваються. Вдень усі бадьорі, всі дивляться на екран і пильнують, досягти успіху шансів дуже мало. Тому вони застосовують переважно нічний або передранковий час”, — каже експерт.

Нагадаємо, що у ніч проти 16 травня окупанти завдали комплексного удару по Києву. Ворог випустив 18 ракет та 9 БПЛА одночасно з трьох напрямків. Було застосовано “шахеди”, аеробалістичні ракети “Кинджал”, крилаті ракети “Калібр” і ракети наземного базування С-400, “Іскандер-М”. Усі повітряні цілі збила українська протиповітряна оборона.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”