Наші розвідники знищили вороже судно в акваторії Чорного моря

У четвер, 6 червня, українські військові провели успішну морську атаку в Чорноморському районі тимчасово окупованого Криму. Внаслідок чого було знищено судно окупантів.

Про це в ефірі телемарафону повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України капітан Андрій Юсов.

“Сьогодні вночі знищено ще одне вороже судно в Чорноморській акваторії. Робота спецпідрозділів ГУР МО, морський удар, все влучно і ще мінус один ворожий корабель”, — зазначив він.

Варто наголосити, що місцевий Telegram-канал “Крымский ветер” повідомляв, що вночі у четвер, 6 червня, було гучно в районі селища Чорноморське.

За словами Юсова, ця операція стала можливою внаслідок прориву морських фортифікацій, які будували окупанти, а потім вже відбулося знищення чергового судна противника. Також представник ГУР подякував українцям, які задонатили 25 мільйонів гривень на розвідувально-ударні дрони “Сич” для воєнної розвідки.

Нагадаємо, у травні Андрій Юсов повідомляв, що збитки Чорноморському флоту рф після успішних атак українських морських дронів Magura V5 склали 500 мільйонів доларів. А це зброя саме українського виробництва.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *