Найвідоміший виробник рому з Бермудських островів – спонсор війни

Бермудську компанію Bacardi Limited, яка володіє торговою маркою найбільш продаваного у світі однойменного рому, внесено до переліку міжнародних спонсорів війни. Компанія продовжує вести бізнес в рф та активно шукає там нових співробітників.

Про це повідомили  у пресслужбі Національного агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

У повідомленні йдеться, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну Bacardi оголосила про зупинку експорту до держави-агресорки і припинення вкладень у рекламу. Однак пізніше ця частина допису зникла з її офіційної заяви.

“Відтак компанія продовжила постачати свою продукцію в рф на мільйони доларів і шукати нових співробітників, публікуючи оголошення про вакансії”, – зауважили у НАЗК.

Оскільки низка провідних міжнародних власників брендів вийшла з російського алкогольного ринку, це знизило рівень конкуренції і створило додаткові можливості для тих, хто залишився. Цим скористався російський підрозділ компанії “Бакарди Рус”, який імпортував товарів на $169 млн. за рік війни в Україні.

Згідно з даними на сайті Федеральної податкової служби рф, виручка “Бакарди Рус” 2022 року зросла на 8,5% (до 32,6 млрд. рублів), а чистий прибуток – до 4,7 млрд.: це на 206,5% більше, ніж 2021 року (1,5 млрд. рублів). Податку на прибуток до бюджету країни-агресора сплачено на суму понад $12 млн.

“Таким чином, Bacardi Limited продовжує сплачувати значні податки до бюджету росії, підтримувати її економіку та спонсорувати агресію проти України”, – наголосили в НАЗК.

Bacardi Limited – найбільша приватна міжнародна алкогольна компанія у світі, її продукція продається у понад 170 країнах.

Серед відомих брендів компанії є бренді Baron Otard, D’USSÉ; джин Bombay; ром Bacardi; текіла Cazadores; горілка Grey Goose, Eristoff; віскі Dewar’s, William Lawson’s, Aberfeldy, Aultmore, Royal Brackla, Craigellachie, Angel’s Envy й інші напої (Martini, St-Germain, Bénédictine).

Загалом Bacardi володіє понад 200 торговими марками, серед яких – однойменний з фірмовою назвою компанії ром, який є найбільш продаваним ромовим брендом у світі.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *