На військовій техніці окупантів помітили нові позначки

Дві нові позначки на військовій техніці російських загарбників зафіксовані, зокрема, у Маріуполі. Що вони означають, достеменно невідомо.

Про це повідомив у Telegram радник Маріупольського міського очільника Петро Андрющенко.

“Трикутник в трикутнику. Зафіксовано на техніці, що рухалась в бік Лівобережжя та Новоазовська з Бердянського напряму. Місце базування – новий полігон на північний – схід від Маріуполя в Новоазовськом районі. Х в квадраті. Зафіксовано на техніці, яка рухалась з Новоазовського напряму через Маріуполь в бік Бердянського напрямку. Вірогідно – новий підрозділ, який формується на ділянці від Бердянська до Приморського”, – написав він.

“Поява нових позначок/міркувань окупантів підтверджує наші твердження про формування саме нових, а не доукомплектування старих підрозділ. Що в свою чергу знову підтверджує, що в росіян немає проблеми з вербуванням/ мобілізацією”, – написав він.

За його даними, основна частина резервів, які було сфромовано на північний-захід від Маріуполя перекинуті на ділянку фронту Вугледар – Мар’їнка. Штурмові підрозділи, марковані V в квадраті перекинуто на північ Донецької області, на їх місце заведено підрозділи, марковані Z в квадраті. Триває їх підготовка на всіх полігонах від Маріуполя до Бердянська.

Символи Z та V на техніці росіян: що вони означають?
З початком повномасштабної війни росії проти України окупанти почали наносити дивні символи на свою військову техніку – Z та V.

Як пояснювали у Генштабі ЗСУ, латинські літери означають регіон, з якого ведеться наступ, чи призначення підрозділу:

Z – східні сили РФ
Z, обведена квадратом – сили рф з окупованого Криму
О – сили з території Білорусі
V – морська піхота
Х – чеченці (кадирівці)
А – сили спецпризначення (СОБР, АЛЬФА)

Як ці символи пояснюють у рф?
На офіційній сторінці Міноборони рф в Instagram пропонують своє пояснення символів Z та V. Там кажуть, що ці літери означають: “Zа перемогу” (“Zа победу”) і “Сила V правді” (“Сила V правде”) й “Завдання буде виконано” (“Задача будет выполнена”).

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *