На відміну від мільйонерів Суркісів легендарний футболіст Безсонов зі зброєю захищає Київ

Легенда київського “Динамо”, знаменитий футболіст Володимир Бессонов на відміну від власників клубу і їхніх онуків-суркісят призовного віку захищає столицю від російської навали. Володимиру Васильовичу 64 роки.

Про це пише у Фейсбуку Роман Квасниця.

З Вікіпедії.

“Український репортер” вже розповідав:  мільйонери брати Григорій та Ігор Суркіси покинули Україну 26 лютого – наприкінці третього дня російсько-української війни.

Багатьох українців дуже здивував такий факт: Григорій Суркіс зміг вивезти своїх онуків призовного віку всупереч президентському указу про загальну мобілізацію.

За інформацією «Української правди», журналісти якої отримали інформацію зі своїх джерел у правоохоронних органах, Суркіси виїхали до Угорщини окремо на двох автівках 26 лютого між 22:40 і 23:00. Співрозмовники видання в Держприкордонслужбі сказали, що Суркіси виїхали без декларування готівки на митниці, хоча на угорському митному пункті оформили в себе готівку в сумі 17,6 мільйонів доларів.

Вони перетнули кордон через пункт «Вилок» у Берегівському районі Закарпатської області.

Народний депутат Григорій Суркіс виїхав на авто Mercedez-Benz ML-500. Ринкова вартість такого авто сягає 100 тис. доларів без розмитнення (понад 2,8 млн грн). Його пасажирами були, зокрема, 20-річний Микита Кулешов і 28-річний Олексій Борисов.

Журналісти дізналися, що це його онуки. Однак під час воєнного стану їхній виїзд закордон повинен був бути обмежений, адже вони підлягають військовому обліку, відповідно до указу президента про загальну мобілізацію, зазначається в публікації.

Молодший брат Ігор Суркіс виїхав у броньованій машині Maybach S650 з Ольгою Романовою (громадянкою РФ), В’ячеславом та Яною Суркіс (ким ці люди є для Ігоря Суркіса – не повідомляється). Ринкова вартість такого авто складає близько 700 тис. доларів без розмитнення (понад 20,5 млн грн).

Редакція

Редакція “Українського репортера”