На Іллю Богданова “полювали” злочинці із ФСБ

Випадок з українським патріотом Іллею Богдановим вкотре підтвердив: російська ФСБ є злочинною організацією. Богданова намагалися викрасти, а потім убити.

Сьогодні, 18 листопада, глава СБУ Василь Грицак під час брифінгу розповів, що викрадення Богданова замовили головне управління Генштабу ЗС РФ та ФСБ Росії.

СБУ має платіжні доручення, що підтверджують переказ коштів з території Росії – це гроші організатору за викрадення людини, стверджує Василь Грицак.

А на Богданова “полював” українець, якого кілька років тому завербували росіяни. Він – підприємець, колишній депутат Харківської облради. Допомагали йому двоє громадян України, нині вони у СІЗО.

Грицак каже, що Богданова і раніше намагалися ліквідувати. Так, торік у лютому співробітники СБУ затримали кілера, який мав застрелити його з гвинтівки.
Цього разу Богданова хотіли переправити до РФ, а після допиту вбити. СБУ “зламала” ці плани – оперативна група у Харкові звільнила колишнього офіцера ФСБ.
Нагадаємо, що Богданов раніше служив у ФСБ, у 2014 році перейшов на бік України. Він публічно виступив проти путінського режиму, воював за Україну на сході.

Степан ПЕТРУЧЕНКО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *