На Херсонщині попрощалися з Тетяною Алхімовою. Вона загинула за нас на війні (+відео)

Молодшій сержантці Тетяні Алхімовій було 24 роки. 10 листопада з дівчиною, яка загинула у зоні проведення операції об’єднаних сил, попрощалися у рідних Козачих Лагерях.

Стати військовою Тетяна вирішила ще у старших класах, розказує класний керівник Ганна Поет. Дівчину виховувала бабуся. Її батьки померли, коли вона була малою, – повідомляє Суспільне.

“Коли почалася АТО, вона казала, що хоче бути снайпером, хоче бути там, допомагати країні. Я її відмовляла, казала, що це не жіноча справа. Але вона сказала, що це – справа її життя. Наша Тетянка була кращою ученицею, відмінницею. Я була класним керівником з 5 по 9 клас. Це була надія та опора мого класу…”, – каже педагог.

Тетяна Алхімова не перша з Козачих Лагерів, хто загинув у зоні бойових дій, розказав староста села Юрій Карпенко. Про смерть дівчини дізнався два дні тому, коли побачив військових, які приїхали сповістити бабусю Тетяни про загибель онуки.

“Синько Ярослав загинув ще під Іловайськом, загинув під Верховною Радою Костина Олександр (підірвався на гранаті). А тепер от вже і Тетянка. Гарна дівчинка, добре навчалась у школі, часто ходила до бібліотеки”, – каже староста.

2019 року дівчина отримала вищу освіту у Херсонському державному університеті за спеціальністю “туризм”.
У серпні 2019 року пішла на військову службу до 57-мої окремої мотопіхотної бригади ім. кошового отамана Костя Гордієнка. Спочатку була радіотелефоністкою.

Загинула у званні командира відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувальної роти.
Поховали загиблу на кладовищі у Новій Каховці, на Алеї Слави.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *