На деокупованій території Харківщини виявили ще одну катівню

У звільненому від російських окупантів селі Липці на Харківщині виявили “пункт” так званої “Луганської народної республіки”.

В приміщенні “народної міліції “ЛНР” рашисти утримувала людей. Катівню загарбники називали “подвалом”. У підвальному приміщенні псевдоправоохоронного органу окупанти утримували людей та піддавали їх тортурам.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора та в СБУ.

Катуванням бойовики піддавали людей, які підтримували територіальну цілісність України та відмовлялися співпрацювати з ворогом. За інформацією СБУ, росіяни застосовували до в’язнів жорстокі тортури. Потім українців силоміць вивозили на територію рф.

Правоохоронці відкрили провадження за статтею “порушення законів та звичаїв війни”. Також тривають слідчо-оперативні дії для встановлення усього кола осіб, які постраждали від тортур окупантів, а також усіх воєнних злочинців, причетних до знущання над цивільним населенням.

Нагадаємо, після деокупації міста Ізюм у Харківській області правоохоронці виявили масові поховання мирних мешканців та українських військових. Фахівці ексгумували 447 тіл. Серед них було 22 військовослужбовців та п’ятеро дітей.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”