На Брянщині легіон “Свобода Росії” контролює фронт площею понад 30 квадратних кілометрів

На болотах Бєлгородську область продовжують демілітаризовувати – бійці легіону “Свобода Росії” спільно з “Російським добровольчим корпусом” звільняють регіон від рашистської нечисті.

Операція в регіоні проти путінського режиму, за даними Deep State, охопила вже понад 30 квадратних кілометрів. Зокрема, так звана сіра зона на інтерактивній карті займає площу в 31,07 кв. км.

Московити нібито перекидають частину військ із фронту.

“Відбулася смілива атака сил “РДК” та легіону “Свобода Росії” на ворожі позиції біля Грайворона. Це можна вважати як і відповідь на рейд на село в Чернігівській області. Проукраїнські сили зафіксовано в Глотово та Козинці. Ситуація на мапі фіксує ситуацію станом на середину дня (22 травня. – Ред.)”, – зазначили в Deep State.

В легіоні “Свобода Росії” заявили, що армія РФ “нічого не змогла протиставити групі патріотів-добровольців”, які взяли до рук зброю і не побоялися “у відкриту піти проти режиму”.

“Росія абсолютно не захищена. У Бєлгородській області – паніка, частково йде організована евакуація, але здебільшого відбувається стихійна втеча”, – розповіли добровольці.

Тим часом, московитська влада сьогодні, 23 травня, скасувала так званий контртерористичний режим, заявивши про нібито розгром “легіонерів”. В легіоні “Свобода Росії” це заперечують.

Як розповідав “Український репортер”, 22 травня бійці “Російського добровольчого корпусу” повідомили, що перебувають на території росії.

Вони розмістили в мережі відео на фоні дорожних знаків про початок населених пунктів Любимовка (Брянська область), Безлюдовка (Бєлгородщина), Чуровичи (Брянська область).

Легіон “Свобода Росії”, який воює на боці України, записав відеозвернення із закликом до росіян боротися за вільну від путіна Росію. Легіон опублікував звернення до жителів прикордонних російських регіонів:

“Залишайтеся вдома, не чиніть опір і не бійтеся: ми вам не вороги. На відміну від путінських зомбі, ми не чіпаємо цивільних і не використовуємо їх у своїх цілях”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”