«Ми знайдемо цих нелюдів. Якщо треба буде – дістанемо всюди, де б вони не були” – СБУ про cтрату рашистами нашого воїна

В мережі з’явилося  відео, як російські окупанти проявляють свою звірину сутність – жорстко катують українського полоненого та відрізають йому голову.

Служба безпеки України розпочала досудове розслідування цього воєнного злочину за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України.

«Ми знайдемо цих нелюдів. Якщо треба буде – дістанемо всюди, де б вони не були: з-під землі чи з того світу. Але за скоєне вони точно понесуть покарання», – запевнив очільник СБУ Василь Малюк.


Перше відео було опубліковане на проросійському каналі у соцмережах 8 квітня. Воно було навмисно зняте “вагнерівцями” і показує два обезголовлені тіла українських військових, які лежать на землі поруч з пошкодженим військовим автомобілем. Видається, що в обох мертвих військових також відтяті руки. Рашистські акаунти стверджують, що відео було зняте поблизу Бахмута.

Друге відео, яке з’явилося у Твіттері і було навмисно сильно розмите, вірогідно, було записане влітку, з огляду на кількість рослин у кадрі. “На ньому намагаються показати російського бійця, який використовує ніж, аби відтяти голову українського військового. Голос на початку відео наводить на думку, що жертва могла бути досі живою, коли розпочалося насильство”, – наголошує CNN.

В CNN повідомили, що не можуть самостійно підтвердити місце зйомки відео. Також не оприлюднено сам відеоматеріал.

Радник з питань комунікацій керівника Офісу Президента України Дарія Заріна заявляє у Телеграмі, що метою оприлюднення відео з відрізанням голови українському військовому є залякування. За її словами, “це остаточно дегуманізує і демонструє всю сутність країни-терориста, що має назву росія”.

“Але також – це ІПСО. Мета – залякування. Цільова аудиторія – не тільки Україна, але і західні суспільства”, – зауважила вона.

“На нас не діє. Такого бояться росіяни, але не ми”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”