Міноборони РФ виклало “незаперечні” докази співпраці США з “Ісламською державою”: скріншоти з мобільної гри (+відео)

Міністерство оборони Росії 14 листопада опублікувало у своєму Твіттері “незаперечне підтвердження забезпечення Сполученими Штатами прикриття боєздатних загонів ІДІЛ” – серію чорно-білих фотографій. Знімки, заявили в Міноборони РФ, було зроблено 9 листопада на околицях міста Абу-Кемаль в Сирії.

Міноборони РФ виклало "незаперечні" доказ співпраці США з "Ісламською державою"

“Дані факти є незаперечним підтвердженням того, що Сполучені Штати, імітуючи для світової спільноти непримиренну боротьбу з міжнародним тероризмом, насправді забезпечують прикриття боєздатних загонів ІДІЛ для відновлення їхньої боєздатності, перегрупування і використання їх у просуванні американських інтересів на Близькому Сході”, – заявили в Міноборони РФ.

На одне з опублікованих Міноборони фото звернула увагу дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT). Як виявилося, це скріншот мобільної гри “AC-130 Gunship Simulator: Special Ops Squadron”.

На фото Міноборони у верхньому правому куті видно фрагмент напису “Development footage. This is a work in progress. All content subject to change”, що з’являється в грі.

Міноборони РФ виклало "незаперечні" доказ співпраці США з "Ісламською державою"

Частина фотографій, опублікованих Міноборони, як зроблені 9 листопада, є кадрами з відео, знятого іракськими військовими у вересні 2016 року. На ролику показана атака на бойовиків “Ісламської держави” під містом Фаллуджа в Іраку. Тоді американська авіація знищила майже 200 вантажівок терористів.

Кадри, які використовувало Міноборони, на 27 і 59 секундах.

Після того, як фейк почали висвітлювати у ЗМІ, Міноборони РФ видалило компрометуючий допис із “незаперечними” доказами, а також прибрало скріншоти зі свого Фейсбуку.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *