Міністр оборони Великої Британії прокоментував заміну Шойгу на Бєлоусова

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс прокоментував заміну на посаді міністра оборони росії сергія шойгу на андрія бєлоусова, вбачаючи в цьому потребу рф в продовженні війни проти України.

Про це він написав у Twitter (X).

Міністр підкреслив, що новий очільник російського відомства стане черговою “маріонеткою” кремлівського правителя путіна.

Шаппс нагадав, що шойгу несе відповідальність за загибель понад 355 тисяч своїх солдатів і масових страждань мирного населення внаслідок загарбницької війни проти України.

“росії потрібен міністр оборони, який змінив би цей катастрофічний спадок і поклав край вторгненню, але все, що вони отримають, – це ще одну маріонетку путіна”, – зазначив глава британського Міноборони.

Нагадаємо, що  путін замінив шойгу на бєлоусова на посаді міністра оборони росії 12 травня. шойгу обійме на посаду секретаря Ради безпеки замість патрушева.

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що путін робить заміни керівників, зокрема у Міноборони рф, посилюючи підготовку до затяжної війни в України та, можливо, готуючись до майбутньої конфронтації з НАТО.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *