Мати Сенцова жалкує, що просила Путіна помилувати сина

Мати українського режисера, політв’язня Олега Сенцова Людмила вважає свій лист до президента Росії Володимира Путіна про помилування сина помилкою.

Мати політв’язня зазначила, що написала лист, бо сподівалася на милосердя Путіна, – повідомляє Громадське.

“Я думала, знаєте, він православний, щойно повернувся зі святих місць. Дуже на милосердя сподівалася, що він відгукнеться”, — розповіла Людмила Сенцова.

За її словами, від Кремля вона отримала дві дуже офіційні відповіді — “помилування можливе лише за особистого прохання Сенцова”.

Зараз Людмила Сенцова, вважає свій лист помилкою.

“І я зрозуміла, що даремно це зробила. Взагалі не треба було писати. Хоча і знала, що ніби як не треба. Та подумала — а раптом? Якась надія була. А раптом хтось підтримає ще? І це буде та крапля, яка все змінить? Але зараз я знаю, що це вже не допоможе”, — зазначила вона.

Нагадаємо, українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі.
Олег Сенцов у заполярній російській колонії оголосив голодування з 14 травня 2018 року з вимогою звільнення Кремлем усіх українських політв’язнів.
5 жовтня 2018 року російські тюремники заявили, що Сенцов припинив голодування. Пізніше Сенцов пояснив у листі, що був змушений припинити голодування, оскільки його збиралися годувати силоміць проти його волі.
12 грудня 2018 року сестра Сенцова отримала у Страсбурзі за нього премію ім. Сахарова “За свободу думки”.
10 травня адвокат Ольга Дінзе, яка відвідувала його у колонії в російському місті Лабитнангі на Ямалі заявила, що український режисер Олег Сенцов у колонії займається стройовою підготовкою і працює над сценаріями.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *