“Макрон – такий самий, як і решта росіян” – секретар РНБОУ Данілов про дружбу президента Франції з рашистами

Президент Франції Еммануель Макрон відмовився назвати дії Росії в Україні геноцидом, як це зробив президент США Джо Байден.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу France 2.

Відповідаючи на запитання, чи він, як і президент США Джо Байден, використовуватиме термін “геноцид” для опису вбивств українців російськими військовими, Макрон сказав: “Я буду обережний із такими термінами сьогодні, тому що ці два народи [росіяни та українці] — брати”.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов розкритикував заяву президента Франції Еммануеля Макрона, який назвав українців та росіян «братськими народами».

В інтерв’ю ВВС чиновник зазначив, що на всіх міжнародних зустрічах говорить про відмінність українців та росіян. Французький президент відмовився назвати звірства рашистів геноцидом через близькість народів.

«Пан Макрон – такий самий, як і решта росіян. Ну, які ми брати, скажіть, будь ласка? В нас інша мова, інша культура, у нас взагалі все інше. У нас поведінка інша. Якого біса я повинен мати такого брата? Навіщо він мені потрібний? Брати ж не вбивають», – пояснив Данилов.

Секретар РНБО упевнений, що позиція президента Франції спровокована виборами. Макрон, на його думку, навмисно заграє з прихильно налаштованим до росіян електоратом, але робить велику помилку спробою «об’єднувати».

Нагадаємо, Джо Байден уперше заявив, що росія здійснює геноцид в Україні.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”