Григорій Омельченко: “Я – руський-українець, моя прабатьківщина – Русь-Україна”

Москалику, прошу тебе – при зустрічі зі мною ніколи не говори, що ти «русский» чи «россиянин». Ти – споконвічний москаль, московин, ти злодій, який украв назву моєї прабатьківщини РУСЬ, мою православну Церкву. У тебе немає нічого свого – все крадене!

ЦЕ Я – РУСЬКИЙ-УКРАЇНЕЦЬ, А МОЯ БАТЬКІВЩИНА – РУСЬ-УКРАЇНА!

Москалику, запам’ятай це раз і назавжди! Якщо після цього попередження, при зустрічі зі мною, або членами нашої організації «Український СМЕРШ», ти назвешся «русским» або «россиянином», отримаєш кулю в лоб або тобі вирвуть твій гидкий зміїний язик! Пам’ятай про це, щоб потім не говорив, що не знав. Навіть у твоїй вонючій путінській конституції записано, що незнання закону не звільняє від відповідальності. Попередження «Українського СМЕРШУ» для тебе – Закон, який вищий за путінську конституцію, якщо хочеш жити! Єдиною справедливою (значить Божою) карою за все те, що ти і тобі подібні виродки натворили в Україні, є лише – ЛЮТА СМЕРТЬ.

Операцію «Українського СМЕРШУ» ми назвали “Лють меча О(А)рея”: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію»

На москальській ганебній мові священне для нас слово Орій, московини називають Арій. Рекомендую москалям не торкатися цього священного для нас, українців імені Орія (Ора) – нашого прабатька Орія (Ора)і не приписуйте його собіу своїх заражених сифілісом думках…

Ор (Орій) — прапредок слов’ян — батько родоначальника племені полян Кия, а також Щека, Хорива та Либіді.

Ор (Орій) — найголовніший бог орачів, хліборобства, родючості за часів трипільської культури.

Орієць, землероб (орач); ім’я Прабатька слов’ян-русів; згадується у ВелесовійКнизі (також Влес-Книга – ВК) як батько засновників Києва: “Се бо Ор-отець іде перед нами, і Кий іде з русами, і Щек веде плем’я своє, а Хорев хорватів своїх” (дощ. 36-А). Варіант імені Ірій (дощ. 38-А). Можливе встановлення етимології через давніші мовні форми, що існували на землях Слов’янщини, наприклад, скіфське слово Опор – чоловік. За ВК (дощ. 6-В), отець Орій жив за сто років перед Геродотом (від Отця Оря до Діра пройшло тисяча п’ятсот років), отже це ім’я – Ор (Орій) існувало за скіфської доби.

Коротко зауважу, як скаженіло «радянськімоскальські вчені» за дорученням Політбюро ЦК КПРС «науково» доказували, що текст«Велесової Книги» є фальшивим. Як же москалі бояться правди, як чорт ладану!

Першу експертизу проводила сама Академія наук СРСР на запит ентомолога Сергія Лєсногонаприкінці 1950-х років. Експертний висновок підготувала палеограф москалька Лідія Жуковська. Вона охарактеризувала текст як «підробку».

Другу експертизу провів співробітник Інституту історії російської (правильно – москальської) літератури АН СРСР Олег Творогов. Він також дійшов висновку, що текст є «фальшивим».

З кінця 80-х років XX століття текст вивчав український філолог Борис Яценко, який науково довів, що текст справжній. Він вважав, щоВелесова Книга, так звані «дощечки Ізенбека» (знайдені ним 1919 року)є копією кінця 17 століття, яка в свою чергу була зроблена з копії XV століття, що й призвело при їх перекладі донаявності деяких незначних морфологічних та фонетичних помилок, які москальські «вчені» Жуковська і Творогов визнали як «підробку» і «фальсифікацію». Ось така «москальська наука» як і вся їхня фальшива історія і вкрадена у Київської Русі Петром-І назва «Русь», після чого він став величатися «Всеросійським імператором».

Москалики, проведу для вас і Путіна – недоумків, дебілів, ідіотів, уродів, психопатів, садистів, підвиду недорозвинутих нелюдів, які живуть уявою 13-го століття сморідної вонючої болотної Московії, невеликий лікбез(ліквідація безграмотності) з історії, щоб знали, чому отримаєте кулю в лоб або вам вирвуть язик, коли будете говорити, що ви «русские», «россияне».

Буду констатувати лише історичні факти і дати, хоча «розум» москалів«не прив’язаний до фактів», на що звернув увагу Іван Павлов — російський учений, академік, перший російський лауреат Нобелівської премії у галузі медицини і фізіології.

Навесні 1918 року в Санкт-Петербурзі академік Павлов прочитав три лекції, які об’єднав під умовною назвою «Про розум взагалі, російський зокрема».

У своїх лекціях Павлов, зокрема, відзначав (цитую мовою оригіналу): «Русский человек, не знаю, почему, не стремится понять то, что он видит. Он не задает вопросов с тем, чтобы овладеть предметом, чего никогда не допустит иностранец. Иностранец никогда не удержится от вопросов… Русский ум не привязан к фактам. Он больше любит слова и ими оперирует. Это приговор над русской мыслью, она знает только слова и не хочет прикоснуться к действительности».

Він також наголосив: «Возьмите наших славянофилов. Что в то время Россия сделала для культуры? Какие образцы она показала миру? А ведь люди верили, что Россия протрет глаза гнилому Западу. Откуда эта гордость и уверенность? И вы думаете, что жизнь изменила наши взгляды? Нисколько! Разве мы теперь не читаем чуть ли не каждый день, что мы авангард человечества! И не свидетельствует ли это, до какой степени мы не знаем действительности, до какой степени мы живем фантастически. Ведь это общая характерная черта русского ума».

10 жовтня 1934 року Іван Павлов написав міністру охорони здоров’я РРФСР Камінському листа, у якому, зокрема, вказав (цитую мовою оригіналу) :«К сожалению, я чувствую себя по отношению к Вашей революции почти прямо противоположно Вам… Многолетний террор и безудержное своеволие власти  превращает нашу азиатскую натуру в позорно рабскую. А много ли можно сделать хорошего с рабами? Пирамиды? Да, но не общее истинное человеческое счастье».

За оцінками істориків, за час більшовицької тиранії було знищено понад 30 мільйонів осіб, у тому числі 300 тисяч священнослужителів, зруйновано понад 10 тисяч церков і храмів. Депортовані цілі народи. Українська інтелігенція була знищена майже повністю.Голодом 1921-1922 років, Голодомором-геноцидом 1932 – 1933 років, голодом 1946-1947 років, організованих тоталітарним режимом Сталіна,були вбито понад 10 мільйонів українців…

Минуло сто років після прочитаних Павловим лекцій. І що змінилося в «мозковій системі Росії загалом і росіянина зокрема»? Абсолютно нічого!

Російський письменник Іван Бунін писав: «Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть в России, и что будет с моей страной через два-три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно».

Російський філософ Іван Ільїн зробив наступний висновок: «Росія — найпаскудніша, до блювоти мерзенна країна в усій світовій історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних виродків, у яких саме поняття Добра і Зла перевернуте. Всю свою історію ця нація борсається у лайні, при цьому бажає потопити у ньому весь світ».

Наведу декілька цитат з творів Тараса Шевченка, які влучно характеризують москалів і є актуальними сьогодні.

Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.
Москаль любить жартуючи,
Жартуючи кине;
Піде в свою Московщину,
А дівчина гине…
***
Кацапа звідусіль жени!
Хай здохне в ямі при дорозі!
Ти подаєш йому води,
а він вже сере на порозі!
***
Отак подивишся здаля, на москаля-
І ніби справді він людина,
Іде собі, мов сиротина,
Очима – блим, губами – плям,
І десь трапляється хвилина,
Його буває навіть жаль,
А ближче підійдеш – скотина!

Незаперечні історичні факти і дати

Русь – Київська Русь (ІХ – ХІІ ст.) – Козацька доба (Козацька держава –ХV –ХVIII ст.), Українська Народна Республіка – 1918 р., УРСР – 1922 р., Україна – 1991 р.).
Заснування Києва – 482 р.; Хрещення Київської Русі – 988 р.
Поселення Москва (Московське ханство) засноване в 1272 році ханом Золотої Орди Менгу-Тимуром, онуком хана Батия.

БРЕХНЕЮ є те, що Москва заснована Юрієм Довгоруким у 1147 році. Це міф, який немає жодного доказового історичного підтвердження.

Московське князівство (1283 – 1478 рр.);
Московське царство (1547 – 1721 рр.).
Московська церква у 1589 році відкололася від Київської митрополії.

Цар Борис Годунов примусив під страхом смерті патріарха Константинопольського Єремія ІІ, який прибув до Москви, підписати грамоти про визнання московської церкви.

У 1686 році московська церква в неканонічний (незаконний спосіб) отримала Синодальний лист, який надавав право московському патріарху висвячувати Київського митрополита.

22 жовтня 1721 року цар Петро-І в процесі реформ (відомих як «прорубування вікна в Європу») своїм указом Московське царство перейменував на «Росію», а мокселів (москалів, московинів) на – «росіян».

Проголосивши себе «Імператором Всеросійським і Батьком Вітчизни» (на прохання Сенату і Синоду), Петро-І перейменував «Росію» на «Всеросійську імперією», а згодом – «Російську імперією», яка проіснувала до Лютневої революції 1917 року і Тимчасовим урядом була проголошена як республіка.

Після більшовицького-єврейського жовтневого перевороту 1917 року, з 7 листопаду 1917 року – РРФСР (Російська радянська федеративна соціалістична республіка); з 23 вересня 1918 року – Російська держава.
З 30 грудня 1922 року більшовики створили СРСР у складі РРФСР, Української РСР, Білоруської РСР, Закавказької РФСР.

З 25 грудня 1991 року – Російська Федерація (РФ).

ВИСНОВОК: з 22 жовтня 1721 року Московія (Моксель) НЕЗАКОННО використовує нашу історичну назву – РУСЬ, яку самовільно привласнив (вкрав) московський цар Петро-І.

Нагадаю москалям, що самозванець «Всеросійський» говорив про українців.

Сподіваюся, що цей короткий курс історії дебільні москалі зможуть засвоїти, якщо бажають жити…
Детальніше про історію Московії читайте у науковій статті історика, члена-кореспондента Національної академії наук України Ярослава Дашкевича «Як Московія привласнила історію Київської Русі» (журнал «Універсум», 2011 р. №11-12) та у дослідженні Володимира Білінського «Країна Моксель або Московія» (Київ, 2008, 2009, в трьох книгах).

В цих наукових працях повідомляються факти, взяті з історичних джерел (переважно московських), що беззаперечно свідчать про докорінне перекручування історії Російської імперії, виключно направлене на створення історичної міфології про те, що Московія і Київська Русь мають спільні історичні корені, що Московія має «спадкові права» на Київську Русь. Після розвалу СРСР Московія проголосила себе правонаступницею Радянського Союзу і в незаконний шахрайський спосіб стала членом ООН і членом Ради безпеки ООН.

У різні часи сучасна територія України мала різні назви, зокрема ㅡ «Русь», а її жителів називали «русинами». Одна з перших письмових згадок про «Русь» зафіксована у «Повісті минулих літ».

Як свідчать письмові джерела, у давні часи етнонім «русин» використовували стосовно жителів Київського і Переяславського князівств.

Як зазначає історик Сергій Грабовський, наприкінці ХІІ — на початку ХІІІ століть назви «русь» та «русин» поширилися з Київського і Переяславського князівств на всю територію Південної Русі (в майбутньому України). Тоді ж з’явилося слово «Україна».

Вкрадено більше, ніж назву…

«Ми є народ, у якого вкрали назву» – так за пару століть означив ситуацію академік Михайло Грушевський.
Доктор історії Ярослав Дашкевич прокоментував подію розлогіше: «Московщина по суті загарбала назву Русь, яка своїм питомим змістом – етнічним, географічним, устроєм – цілком відповідає сучасному термінові Україна… Це дало Московщині, хоча й підроблений, але все ж таки, блиск культурної, цивілізованої держави з давньою історичною традицією, з візантійсько-київською церковною метрикою».

Ідеолог комунізму Карл Маркс зазначив: «Росія, не маючи ніякого відношення до Русі і вкравши свою нинішню назву, проте — нахабно претендує на історичний спадок Русі, створеної на 800 років раніше. Проте московська історія — це історія Орди, пришита до історії Русі білими нитками і повністю сфабрикована. Саму назву Русь узурповано московитами.Росіяни не лише не є слов’янами, але навіть не належать до індоєвропейської раси».

Російське народне прислів’я говорить: «Русь и Россия — этотакая же аналогия, как море и морская свинка». В Україні кажуть: «Русь і росія це як… Трипілля і трипер».

Москалики, вивчіть на пам’ять ці таблиці і прислів’я! Коли будете здаватися в полон, запитаємо. Неправильна відповідь – куля в лоб або десантним ножом по горлу. Так діє «Український СМЕРШ» під час проведення операції «Лють меча Орея». В полон не беремо!

Рекомендую москалям подивитися відео-репортаж журналіста «Добровольці білоруси показали, як б’ють орків». Особливу увагу зверніть на кінцівку відео!

Див. відео

Русь-Україна це — ми, українці!

У листопаді 2018 року в газеті «Україна молода» я опублікував статтю «Хрестовий похід» Кремля: як Московія привласнила православ’я Київської Русі та чому не хоче його втрачати».

Я запропонував президенту Петру Порошенку і парламенту повернути Україні вкрадену і узурповану Росією назву «Русь» і закріпити в Конституції та діючих законах назву нашої країни як РУСЬ-УКРАЇНА.

Основний Закон України повинен називатися КОНСТИТУЦІЯ РУСІ-УКРАЇНИ. Встатті 1-й Конституції закріпити: «Русь-Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». В статті 2-й – «Русь-Україна є унітарною державою»; «Русь-Україна є республікою» (ст. 5 Конституції) і т. д.

Про зміну назви держави Україна на Русь-Україна повідомити ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО та інші організації.
Запропонувати країнам-членам ООН та іншим міжнародним і європейським організаціям називати Росію «МОСКОВІЄЮ», а Російську Федерацію – «Московська Федерація» або «Федерація Московії».

На початку 2019 року під час закріплення в Конституції курсу України на вступ до ЄС і НАТО я запропонував народним депутатам внести в Основний Закон зміну назви нашої держави на Русь-Україна.

Цинічне зухвале шахрайство московитів, які привласнили собі назву нашої країни, минуле Великого Київського князівства і його народу, нанесло страшний удар по українському етносу, який ми відчуваємо й понині. На мою думку, сьогодні як ніколи надважливо повернути вкрадену Московією, яка перетворилася на фашистську державу, історичну назву нашої країни, назвавши її РУСЬ-УКРАЇНА і закріпити цю назву в Конституції.

Завдання українців полягає в тому, щоби на основі цих правдивих історичних фактів, розкрити всю брехливість, цинізм, аморальність московської міфології і сучасного Мокселя, повернути, вкрадену назву нашої країни – РУСЬ і здобути Велику НАРОДНУ Перемогу над путінською фашистською нацистською Московією!

«І ПІЗНАЄТЕ ІСТИНУ, І ІСТИНА ВИЗВОЛИТЬ ВАС» (Євангеліє від Іоана. 8:32).

Ці біблійні слова Ісуса Христа знає багато людей.

Але чи розуміють вони, а тим більше, чи усвідомлюють їх суть і значення – не певен…
Тому і звертаюся з проханням до президента, народних депутатів, урядовців, чиновників, журналістів, ведучих на радіо і телебаченні, учасників ефірів, до всіх українців. НЕ ВЖИВАЙТЕ слів «росіянин», «росіяни», «Росія»,«Російська Федерація». Поверніть цим словам їхню споконвічну назву «москалі», «московити», «Московія» або«Московська» Федерація чи Федерація «Московії».

В розмовах з іноземцями вживайте саме ці слова і пояснюйте їм, що НЕМАЄ і НЕ БУЛО такої національності (етнічного походження) як «росіянин».Ніколи НЕ ІСНУВАЛО в природі такого «етносу» як «росіяни»! Як наприклад, українець/українці (руські-русини-русичі від назви Русь, Київська Русь), поляк/поляки, литовець/литовці, латиш/латиші, естонець/естонці, німець/німці, француз/французи та інші етноси світу.
Були фінські племена: мокші, мері, муроми, весі, печори, мещері, пермі, марі, яких монголо-татарська орда (кочова держава) впродовж 1240 – 1502 років свого правління асимілювала і «переплавила» на ординців – «фіно-угрів-татарів».

Як зауважив дослідник історії Володимир Білінський: «Стосовно великих і гордих фінських племен: мокші, мері, муроми, весі, печори, мещері, пермі, марі—великороси вчинили страшний злочин, обікравши все: імена, землю, звичаї, приторочивши їм абсолютно далеке ім’я — Русь, замість їхнього ж таки споконвічного — Моксель! Ще одна засаднича брехня російської історії!».

НЕ БУЛО і НЕ ІСНУЄ такої держави як «Росія» чи «Російська Федерація», а є – Московія (Моксель) і похідне від неї може бути лише –Московська Федерація або Федерація Московії (Моксель).

Ви уявляєте, що відбудеться в інформаційній планетарній матриці, коли ці істинні(правдиві) слова цілодобово будуть повторювати мільйони, а потім десятки і сотні мільйонівлюдей? Це буде такий нищівний духовний, ментальний удар по москалям і Московії, що вони не витримають психологічно і фізично. Це буде повний КРАХ Московської імперії – центру планетарного Зла. Відбудеться утилізація біологічного сміття під нинішньою назвою «росія» («росіяни»). Повітря стане чистішим, почнеться оздоровлення всієї цивілізації на планеті Земля, яку сьогодні рятує Українська Нація. Це наша Вселенська місія.І ми її виконаємо!

Задумайтесь над цими цифрами сьогодення в Україні про смерть і Життя. Від початку повномасштабної війни Росії проти України (з 24 лютого) москальські нацисти-фашисти вбили 191 дитину і 350 поранили (станом на 13.04.). Під бомбовими і ракетними ударами нацистської Московії в Україні (в метро, бомбосховищах, підвалах, пологових будинках) народилося понад 28 400 немовлят!

Москалі (московіти), в жилах яких тече генетична дика гнила ординська кров ЗАГАРБНИКІВ, САДИСТІВ і РАБІВ, вміють лише вбивати, гвалтувати, руйнувати, грабувати, красти і цинічно брехати все своє життя…

Москалі-нацисти, взяті в полон ЗС України. Їм пощастило, що їх брав не «Український СМЕРШ».

Детальніше в статтях «Генетика рабів-загарбників…» (Україна молода, 14.12.2016)

і «Москалі-садисти: чому росіяни жорстко катують українських військових» (Україна молода, 07.04.2017)

Москалі, а ви знаєте, чому вас з огидою називають «кацапами»?

За ваші садистські, жорстокі знущання над людьми і дітьми!

З тюркської мови «кацап» означає «живодер», або «м’ясник», «той, що забиває худобу», «люта людина», «деспот». З караїмської – кат. Мовою кримських татар – «м’ясник», «різник», «кат».

Президент США Джо Байден після зустрічі з українськими біженцями у Варшаві назвав Путіна «м’ясником» і «головорізом».

Президент України Володимир Зеленський, звертаючись у вівторок, 12 квітня, до парламенту Литви за допомогою відеозв’язку, заявив, що російський військовий зі Пскова на прізвище Бичков згвалтував в Україні немовля.

Гвалтівник українського немовляти кацап-нацист із Пскова Олексій Бичков.

«У звільнених від окупації районах України продовжується робота по фіксації і розслідуванню воєнних злочинів, скоєних РФ», – сказав Зеленський. За його словами, майже щоденно знаходять нові масові поховання, підтверджують сотні випадків зґвалтувань, в тому числі неповнолітніх дівчат, і зовсім маленьких дітей, і навіть немовляти.

«Про це просто страшно зараз говорити, але це правда, це було. Встановлена навіть ця особа – російський вояка Бичков зі Пскова, десантник чи спецпризначенець, який відправляв товаришам відео того, що він робить з немовлям, як він знущається з немовляти. Ось такий російський військовий, захисник дітей. Ось така спецоперація, яку спланували в Москві. Ось така історія боротьби за «русский мир», – сказав Зеленський і додав, що «російські пропагандисти, мабуть, вже почали це виправдовувати», мовляв такого не було, а «якщо було – то це був захист». «Може російський міністр оборони запросить таких псковських десантників до себе додому для захисту своїх дітей і онуків? Чи не хоче цього? Впевнений, побоїться!», – сказав Зеленський.

За словами президента України, весь світ запам’ятав масові вбивства в Бучі, але це один із символів злочинів російських військових. «Можна взяти будь яке місто чи село, де вони закріпилися на певний час. Окупанти робили там те саме, що в Бучі. Що тоді на Півдні, а що ми навіть не можемо уявити в Маріуполі, у Волновасі, які майже знищені російською армією? Очевидно, там ще страшніше», – наголосив він.

Москалі-кацапи, після того, що ви вчинилив Україні з мирним населенням, немовлятами, малолітніми, неповнолітніми дівчатами і жінками, ви скотилися за межу живодерів, м’ясників, різників, деспотів, головорізів, катів. В людській мові не має визначення того, що ви зробили. Ви підлягаєте знищенню самою лютою смертю! Чекайте на неї цілодобово. «Український СМЕРШ», його бойові підрозділи «нічні мисливці» і «ранкові рибалки» за вами прийдуть обов’язково, де б ви не ховалися. Всі ваші дані, дані ваших рідних і близьких встановлені українськими спецслужбами і опубліковані в інтернеті. Ви проклянете той день, коли появилися на світ божий, при зустрічі з «Українським СМЕРШЕМ».

5 квітня у статті «Українська операція «Лють меча Орея»: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію» я, зокрема, зазначив: «Влаштуємо головорізу-м’яснику Путіну до 25 квітня палаюче свято Москви…».

13 квітня українські військові завдали двома протикорабельними ракетами «Нептун» руйнівного удару по ракетному крейсеру «Москва»— флагману Чорноморського флоту. «Москва», поки що як крейсер, а не столиця Московії, гарно палала… На «Москву», незадовго до Великодня, зійшов Благодатний вогонь. Він спалив «Москву» (особовий склад крейсеру понад 500 членів екіпажу) і відправив на дно Чорного моря годувати риб.

Див. відео.

Слава Нептуну і Збройним силам України! Гарний знак перед 24 квітням!

Українці – нація творців і переможців

УКРАЇНЦІ–це нація ТВОРЦІВ! У разі навали московської або іншої орди, ми здатні захистити себе, свою оселю, свій рідний край, стати на захист боягузливих сусідів (НАТО, ЄС) і одночасно – сіяти хліб, відбудовувати зруйноване, НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ – МАЙБУТНЄ НАЦІЇ!

УКРАЇНЦІ – ЦЕ НАЦІЯ НЕЗДОЛАННИХ І НЕПЕРЕМОЖНИХ ЛЮДЕЙ, ЦЕ НАЦІЯ – ПЕРЕМОЖЦІВ!
Ось чому так важливо називати речі своїми іменами, такими якими вони є (або були колись), не вигаданими, без улесливості і брехні. Говорити правдивими словами, а не туманною мовою політиків, істориків, дипломатів, щоб когось не розсердити чи не образити…

Григорій Богослов (330 – 390) – один із батьків церкви, великий християнський святий – залишив нам священні слова «БОГ НЕ В СИЛІ, БОГ У ПРАВДІ».

Українське народне прислів’я говорить: «Що правда, то не гріх».

СЛОВО БОЖЕ (грц. Логос — Λογος) — одне з імен Ісуса Христа. Про Слово Боже сказано в Євангелії від Іоанна: «На початку було Слово, і Слово було у Бога, і слово було Бог» (Ів.1:1). «Бог є Любов» (1. Ів.4:8).
Слово Боже — «Світло Отця, Слово великого Ума, що перевершує всяке слово, Вище Світло найвищого Світу, Єдинородний Син, Образ Безсмертного Отця і Печать Безначального, Сяючий разом з великим Духом, добрий цар, імператор світу, Податель, Творець всього, що є і буде», — говорить св. Григорій Богослов.
Слово Боже іменується Єдинородним Сином Божим, оскільки Воно у вічності народжується Божественним Розумом, Богом-Отцем, «оскільки має Його Розум що його народжує, існуючий сутнісним чином, тобто Отця» (св. Максим Сповідник)..

Сподіваюся, що тепер розумієте Божественну силу СЛОВА.

СЛАВА РУСІ-УКРАЇНІ! СМЕРТЬ МОСКОВІЇ!

 

Григорій Омельченко, Герой України, генерал-лейтенант СБУ, народний депутат України 2-6 скликань, член ПАРЄ (2006-2010).

 

 

 

 

 

Like

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань