Легіон “Свобода россии” обіцяє сюрпризи до “виборів путіна”. Зараз бої йдуть на Бєлгородщині

У легіоні “Свобода россии” кажуть, що російські добровольчі формування ведуть бої з регулярною армією рф у п’ятьох населених пунктах Бєлгородської області.

Як передає Укрінформ, про це розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини» доброволець легіону «Свобода россии» Олексій Барановський з позивним «Лютик».

“Лютик” розповів, що село Тьоткіно у Курській області знаходиться в епіцентрі усіх воєнних дій, а також бойові зіткнення відбуваються і в інших населених пунктах.

“Зараз ситуація нестабільності поширюється і на сусідні населені пункти, і не лише у Курській області, але і у Бєлгородській області. Там теж більше трьох, скоріше можна говорити про п’ять населених пунктів, де відбуваються бойові зіткнення між добровольчою армією і військами путіна…

Це все приурочено до так званих виборів. Електоральної процедури, яка завтра почнеться по узурпації влади володимиром путіним в черговий раз. Ми, як небайдужі громадяни росії, вирішили таким чином висловити свою політичну волю, своє ставлення до цих виборів і режиму путіна. Ми взяли засоби для голосування (посміхається – ред.) і усі сюрпризи почнуться завтра, оскільки завтра вибори”.

Російські добровольці анонсували удари по військових позиціях рф у Бєлгороді та Курську та закликали місцевих жителів евакуюватися.

Нагадаємо, що 12 березня бійці легіону “Свобода Росії”, “РДК” та “Сибірського батальйону” повідомили, що зайшли на прикордонну територію росії, військові добровольчих загонів опублікували звернення, а в Telegram-каналах з’явилось відео начебто присутності військових на території рф та стрілянини.

Добровольці російського легіону “Свобода росії” заявили, що повністю взяли під контроль смт. Тьоткіно Курської області.
Засновник РДК розповів, що бійці корпусу будуть докладати зусиль, щоб на прикордонних з Україною територіях жодних псевдовиборів російського диктатора путіна не було.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *