Кожні 10 хвилин окупанти вчиняють злочин проти України

Генпрокурор Андрій Костін заявив, що правоохоронці задокументували майже 130 000 воєнних злочинів рф проти України, а це означає, що в середньому кожні 10 хвилин росія вчиняє злочин проти українців.

Про це він написав у соцмережах.

“Світ повинен чути такі історії, аби розуміти всю тяжкість злочинів, які агресор чинить щодня на українській землі. На сьогодні ми задокументували майже 130 000 воєнних злочинів. Це означає в середньому 150 злочинів на день. Кожні 10 хвилин росія вчиняє злочин проти України та українців, – написав генпрокурор.

Костін взяв участь у дискусії на Саміті миру разом із українцями, які пережили воєнні злочини, скоєні росією.

“Історичний Саміт миру об’єднав представників понад 100 держав та організацій заради спільної мети — відновити та зберегти справедливий мир. Для мене честь долучитися до дискусії на цьому саміті разом із відважними українцями, які пережили воєнні злочини, скоєні росією.

Я щиро сподіваюся, що цей саміт зміцнить зусилля світової спільноти, спрямовані на припинення цих злодіянь. Це, зокрема, робота зі звільнення та повернення українських цивільних, незаконно утримуваних рф, та примусово депортованих агресором дітей.
Якби політики та інші впливові особи частіше знаходили в собі мужність спілкуватися з постраждалими від воєнних злочинів, я вірю, що рішення, необхідні для порятунку життів, ухвалювалися б набагато оперативніше”, – написав Костів.

 

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *