Командир полку “Азов” Прокопенко вийшов на зв’язок із дружиною

Стало відомо, на якій території перебувають українські воїни, які вийшли із заводу “Азовсталь” у Маріуполі та знаходяться у полоні в рашистів.

Зокрема Катерина Прокопенко, дружина командира полку “Азов” Дениса Прокопенка, розповіла іноземним медіа AP та The Guardian, що змогла почути свого чоловіка під час короткої розмови телефоном.

“Він сказав, що в нього все добре, і запитав, як я”, – каже Катерина. Зв’язок обірвався, перш ніж він встиг розповісти про себе докладніше.

Чи міг Прокопенко говорити вільно, невідомо. Проте, за словами його дружини, вона має інформацію з інших джерел, що умови тримання полонених українців з “Азовсталі” “більш-менш задовільні” – їх годують, дають воду і, принаймні, за період, що минув, полонених не піддавали насильству.

За словами Катерини, телефонний дзвінок був можливим за домовленістю між урядами України і Росії та завдяки посередництву Червоного Хреста, який відвідував деяких українських бійців.

За інформацією Прокопенко, більшість поранених воїнів тримають у в’язниці в окупованому селі Оленівка, невелика група тяжко поранених залишається у шпиталі в окупованому Новоазовську. Наскільки їй відомо, до Росії нікого не вивезли.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”