Катерина Бужинська презентувала пісню-молитву про любов до захисників України

Одна з найвідоміших українських співачок представила життєствердну пісню про любов до українських захисників. Це перша прем’єра від Катерини з початку повномасштабного вторгнення.

Завдяки своєму впізнаваному стилю виконання, Катерина зуміла надзвичайно пронизливо та щиро передати власні переживання у новій пісні “Сила кохання”.

Зворушлива композиція поповнила значний патріотичний репертуар Народної артистки України. Це пісня-молитва «білого янгола-охоронця», яким є для захисника мама, дружина, сестра, донька, батько, дідусь і бабуся – кожен українець, який чекає з поля бою свого воїна і молиться за нього та нашу перемогу.

Коли автор пісні, талановитий композитор і поет Володимир Гуменчук надіслав мені «Силу кохання», я відразу зрозуміла: це моя пісня. Я заспівала її серцем і своїм виконанням намагалася передати спільний для всіх українців біль за рідну землю та її захисників, наші сподівання на щасливе майбутнє України. Адже серед тих, хто зараз мужньо виборює нашу перемогу на сході, знаходиться і мій рідний брат, – коментує прем’єру пісні Катерина Бужинська.

До того ж, за словами співачки, текст пісні був посилений завдяки співавторці, Тетяні Гуцал, яка дещо змінила слова в останньому приспіві і тим самим надала ще більш життєстверджувального меседжу.

Аранжування пісні зробив відомий український композитор Володимир Будейчук. Ідея додати у композицію піцикато скрипок для передання тривожного настрою пісні належить йому та Катерині Бужинській. Відеоряд кліпу, який знімали в Україні та Болгарії, створив режисер Андрій Гуцал, а над сценарієм працювала вся творча команда. Відео надзвичайно точно зображує українське сьогодення завдяки використаним кадрам військової хроніки, а емоційності йому додають трагічні та радісні моменти з життя реальних людей – військових та їхніх родин. Серед них можна бачити тата і брата Катерини Бужинської.

На початку масштабного вторгнення співачка разом з трьома дітьми змушена була виїхати до Болгарії, адже стала свідком руйнування сусідського будинку у результаті прямого влучання снаряда. Там відразу стала до волонтерської роботи, відкрила український співочий фронт: постійно доносила до слухачів правду про події в Україні, виступаючи на телебаченні, радіо та благодійних концертах у Болгарії та Словаччині, за що отримала звання «Голос України в Болгарії». Наразі понад усе прагне повернутися на Батьківщину і брати участь у благодійних концертах на рідній землі.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”