Карма знайде московитів, де б вони не ховалися – Григорій Омельченко

Скоро виповниться два роки з початку віроломної агресії російського ядерного монстра. На захист України стали мільйони її громадян, кожен з яких на своєму фронті виконує роботу для спільної Перемоги над фашистською Московією на чолі з кривавим фюрером путіним. Країна повинна жити за правилом: «Все для фронту! Все для Перемоги України!»

Видання «Українського репортера» постійно розповідає про українських захисників. Один із них добре відомий нашим читачам в Україні і за її межами. Це Григорій Омельченко — Герой України, ветеран військової служби, генерал-лейтенант СБУ у відставці, народний депутат ІІ-VІ скликань, член ПАРЄ (2006-2010 рр.), учасник локальних воєнних конфліктів, політичних миротворчих місій, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, один з організаторів і керівників Спілки офіцерів України (голова, заступник голови), нині — почесний її голова.

Як жартують самі працівники спецслужб, вони ніколи колишніми і у відставці не бувають. Знаючи, що повномасштабне вторгнення росії є неминучим, генерал Омельченко і його побратими (ветерани і діючі працівники спецслужб) з кінця жовтня 2021 року працювали над створення таємної мережі «Український СМЕРШ» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ») і її структурного підрозділу «Караючий Меч Арея» («КАРМА — кінець московського антихриста»).

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Про неминучість великої війни з росією генерал Григорій Омельченко попередив президента Зеленського у відкритому листі до нього «І — це не жарти…», опублікованому в газеті «Україна молода» ще 28 травня 2019 році(цитуємо):
«Пане Зеленський, застерігаю, що для захисту етнічних росіян, російськомовних громадян i вірян РПЦ в Україні (так звана УПЦ МП), багато з яких мають паспорти рф, є агентами спецслужб росії і «п’ятою проросійською колоною» в Україні, на їх слізне прохання, Москва, під виглядом «миротворчої місії», зробить широкомасштабне військове вторгнення і окупує південно-східні регіони України, а можливо, й Київ.
Досягти миру з Московією, щоб вона добровільно повернула анексований Крим і звільнила окупований Донбас, — це не лише наївна ілюзія й утопія, це шлях до повної капітуляції на її умовах і знищення Української держави власними руками».

У статті «Світова психологічна війна, як передвісник розпаду росії — останньої «імперії зла», опублікованій 12 лютого 2022 року,  Григорій Омельченко, зокрема, зазначив:
«Україна перетворилася в епіцентр глобальної геополітики, де буде вирішуватися не лише її майбутнє, а й майбутнє всієї цивілізації та перерозподіл сфер політичного і економічного впливу… Загроза повномасштабного вторгнення російських військ в Україну і окупації значної частини її території досить висока, поки при владі путін. Воно неминуче. Тому українці повинні бути готовими до гарячої фази війни».

Спираючись на розвіддані США, Великої Британії, НАТО і власну інформацію, Григорій Омельченко опублікував напрямки вторгнення російських військ, нанесених на карту, зазначивши, що найбільш ймовірні варіанти нападу будуть з окупованого Криму і півночі України.

Зазначимо, що це було обнародувано за 12 днів до вторгнення росії. Події 24 лютого 2022 року підтвердили правоту генерала Омельченка.

Більше про це тут.

Видання «Український репортер» опублікувало серію матеріалів (в межах дозволеного) про спільну діяльність «Українського СМЕРШу», СБУ, ГУР МО і ССО та на яких засадах створена і діє ця організація.

Про це ви можете прочитати тут:
1).Світова психологічна війна, як передвісник розпаду Росії – останньої «імперії зла»

2).Європа — це цінності, за які потрібно боротися

Нагадаємо, що уже в перший день повномасштабного вторгнення генерал Омельченко від імені створеної організації звернувся до співвітчизників із закликом: «Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки!», а через день (26 лютого) зі зверненням до російських офіцерів (російською): «Спаси мир – убей Путина!»

Ми також повідомили, що у січні 2022 року генерал Омельченко був нагороджений медаллю ЄС «Європа — союз цінностей» (нагороду отримав через рік) за багаторічну боротьбу на міжнародному рівні проти агресивної зовнішньої політики росії, викритті злочинної діяльності президента путіна проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, зокрема, в розв’язанні другої війни в Чечні, воєнної агресії проти Грузії, України, Сирії, знищенні літака з президентом Польщі Лехом Качинським (загинуло 96 осіб) і збитті пасажирського малайзійського літака МН17 (загинуло 298 людей, серед них – 80 дітей).

Більше про це читайте тут

Редакції приємно повідомити, що Григорій Омельченко і декілька членів очолюваної ним організації у вересні ц. р. нагороджені медаллю Міжнародної поліцейської асоціації «Захиснику України» ( на фото).

Редакція «Українського репортера» вітає генерала Григорія Омельченка і членів організації з високою відзнакою і бажає їм нових успіхів у спільній боротьбі проти путінської фашистської росії, яка неодмінно буде переможена, а московський фюрер путін — знищений.

Ми також телефоном привітали генерала Омельченка (знаходиться в одній з південних областей України) з Різдвом Христовим і наступаючим Новим роком. Григорій Омельченко своєю чергою передав привітання і найкращі побажання у 2024 році редакції видання, всім захисникам і захисницям України, попросив їх бути монолітом ЗСУ на чолі з генералом Валерієм Залужним і нагадав заповідь аріїв: «Сила і непереможність Роду твого — в етнічній єдності Роду твого».

Читайте також: Чому макіївський новорічний “подарунок” від Збройних сил України є символічним і знаковим. Знову про масове знищення рашистів

Як відомо, в ніч на 26 грудня українська авіація крилатими ракетами знищила російський десантний корабель «Новочеркаськ» в районі Феодосії, який був завантажений понад чотирма тисячами артилерійських снарядів і майже 300 ракетами для системи «Град». Від детонації корабель розірвало на шматки, понад півсотні членів його екіпажу відразу потрапили на “концерт Кобзона”, близько півтора десятка осіб, які розвантажували корабель, опинилися в лікарні з тяжкими пораненнями. Вибухи були такої сили, що окремі уламки корабля впали на вулицях Феодосії, а у прилеглих до порту будинках повибивало шибки у вікнах. ФСБ і поліція проводять у місті масові перевірки документів і повальні обшуки. Шукають тих, хто міг «здати» інформацію про прибуття корабля для розгрузки боєприпасів.

Командування Повітряних Сил ЗСУ подякувало всім, причетних до проведення цієї військової операції, планування якої почалося з отримання агентурного донесення і розвідданих.

На думку Омельченка,  це лише початок різдвяних свят для українців і пекельних сюрпризів для рашистів. Москалі, чекайте! Буде дуже пекуче. «КАРМА» знайде вас, де б ви не ховалися.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *