Харчування воїнів: на Одещині чиновники вкрали понад сім мільйонів гривень

На Одещині тилові пацюки протоптали стежку до державного бюджету, з якого країна фінансувала закупівлю продовольчих товарів для Збройних Сил України.

Зокрема на розтраті понад 7 мільйонів гривень викрито керівництво та службових осіб Одеської обласної військової адміністрації, а також директора підприємства.

За даними слідства, посадовці у змові з директором, завищили ринкову вартість продуктів під час укладення трьохсторонніх угод про придбання продовольчих товарів для Збройних Сил України.

Їм повідомлено про підозру у розтраті грошових коштів у особливо великих розмірах. Серед підозрюваних: колишній заступник голови обласної військової адміністрації, начальник одного з департаментів та начальник відділу ОВА, а також директор фірми.

Досудове розслідування здійснює Головне управління Нацполіції України.

Нагадаємо: 2 лютого, ексзаступнику міністра оборони України В’ячеславу Шаповалову, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

За клопотанням слідчого ДБР, таке рішення ухвалив Печерський районний суд.  Запобіжний захід –  тримання під вартою два місяці з альтернативою внесення застави у сумі 402 мільйони 600 тисяч гривень.

Як розповідав “Український репортер”, 1 лютого 2022 року працівники ДБР повідомили Шаповалову про підозру підозр у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань.

Він лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, а також закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб Збройних Сил України низької якості на загальну суму понад 1 млрд грн. Всі договори укладалися за повною передплатою.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”