Готовність українців вбивати окупантів є запорукою того, що ворог зупиниться – Павло Жебрівський (+відео)

Шляхетні Українці!

Аналіз ситуації і особливо звернення путіна до українських військових і до українського народу, московитів говорить про те, що рашист переконаний, що купка «націоналістів» захопила владу в Україні і тримає в терорі всіх. Він серйозно вірить, що купку кацапів, які зайдуть в Україну, будуть зустрічатися хлібом-сіллю?!! Пуйло хоче нагнати паніку всередині нашої країни, і , власне, хоче щоб були деморалізовані як ЗСУ, так і цивільне населення.

Хочу наголосити, що ми не «купка націоналістів», ми – Українці, які давно зробили свій вибір: жити у демократичній, вільній і незалежній державі. Наші воїни ББУ, особливо в Луганській, Донецькій, Чернігівській, Одеській, Харківській та інших областях готові до збройного опору, у всіх є зброя і готові зустрічати московитів свинцем. Готовність українців вбивати окупантів є запорукою того, що ворог зупиниться.

У Києві великої напруги немає, також відсутня паніка. Є невеликі затори біля АЗС та банкоматів. Але підприємства продовжують працювати, щоб тримати на нормальному рівні економіку держави. Переможемо! Слава Україні!

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.