Глава компанії “Мотор Січ” фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села (+аудіо)

Служба безпеки України опублікувала аудіозаписи телефонних розмов президента компанії «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, які підтверджують його співробітництво з російськими терористами.

Навіть після повномасштабного вторгнення агресора Богуслаєв, який раніше неодноразово обирався народним депутатом від «партії регіонів», продовжував постачати двигуни та інші запчастини до російських ударних гвинтокрилів. Тим самим – фактично підтримував ворога та допомагав йому обстрілювати українські міста і села.

При цьому він виправдовував напад росії і висловлював надію, що путін не зупинить наступ своїх військ, розмірковував про «нацистів» в Україні тощо.

Днями співробітники СБУ затримали Богуслаєва та одного з працівників авіапідприємства і оголосили їм про підозри.

Затримання відбулося в рамках кримінального провадження щодо незаконного постачання з боку “Мотор Січ” товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

За матеріалами слідства, до оборудки причетне керівництво заводу, розташованого на Запоріжжі. Посадовці діяли у змові з наближеними до кремля представниками російської корпорації «ростех», яка є одним із головних виробників озброєнь для зс рф.

Зловмисники налагодили транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до країни-агресора.

Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту російських ударних вертольотів типу:

Мі-8АМТШ-ВН «Сапсан»;
КА-52 «Алігатор»;
Мі-28Н «Нічний мисливець».

Встановлено, що відповідні зразки армійської авіації загарбники масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну. Це підтверджено численними фактами знищення цих ворожих бойових вертольотів нашими захисниками.

Для обходу встановлених обмежень на торгівлю з рф організатори схеми використовували підконтрольні комерційні структури у трьох країнах Близького Сходу, Європи і Східної Азії. Саме ці компанії відправляли «замовлення» українському виробнику нібито для потреб зарубіжної сторони.

Проте після одержання військової продукції «посередники» переправляли її до росії. Також ворог використовував своїх іноземних спільників для ремонту та обслуговування власної авіатехніки з використанням українських запчастин.

Служба безпеки робитиме усе, аби встановити інших осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнути їх до відповідальності. Очищення України від зрадників та колаборантів триває, йдеться на офіційному сайті спецслужби.

З Вікіпедії. Вячеслав Богуслаєв – депутат 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань Верховної Ради, доктор технічних наук, професор. Герой України. До березня 2013 року — керівник ПАТ «Мотор Січ», власник 14,99 % акцій компанії. Статки — $319 млн (2012). Розпорядженям Кабінету Міністрів України № 906-р від 2012 року отримав повноваження генерального конструктора із створення та модернізації вертолітної техніки.

Член правління Українського фонду культури. Академік АІНУ, Академії транспорту РФ, Академії наук авіації та повітроплавання.

Почесний доктор Міжнародної кадрової академії, почесний доктор Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», почесний професор.

З серпня 1993 до 1994 — позаштатний радник 1-го Президента України Леоніда Кравчука.

У 1999 — довірена особа кандидати у Президенти України Леоніда Кучми у територіальному виборчому окрузі.

У 2004–2005 — довірена особа кандидата на Президента України Віктора Януковича.

В березні 1998 — був кандидатом у народні депутати України від виборчого блоку «Партія праці та Ліберальна партія — разом!», № 3 в списку. На час виборів: голова правління, генеральний директор АТ «Мотор Січ» (Запоріжжя), член Партії праці. Партія не здобула місць.

З квітня 2006 до листопада 2007 року — Народний депутат України 5-го скликання від Партії регіонів, № 5 в списку. На час виборів: голова правління ВАТ «Мотор Січ», член ПР. Член фракції Партії регіонів (з травня 2006). Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення оборони держави, оборонно-промислового комплексу, військового та військово-технічного співробітництва Комітету з питань національної безпеки і оборони (з липня 2006).

Народний депутат України 6-го скликання з листопада 2007 до листопада 2012 року від Партії регіонів, № 11 в списку. На час виборів: народний депутат України, член ПР. Член фракції Партії регіонів (з листопада 2007). Заступник голови Комітету з питань національної безпеки і оборони (з грудня 2007).

Народний депутат України 7-го скликання з грудня 2012 до листопада 2014 року, виборчий округ № 77, Запорізька область, від Партії регіонів. «За» 50,11 %, 5 суперників. На час виборів: народний депутат України, член Партії регіонів. Член фракції Партії регіонів (з грудня 2012). Заступник голови Комітету з питань промислової та інвестиційної політики (з грудня 2012).

Народний депутат України 8-го скликання з листопада 2014 року, в.о. № 77, Запорізька область, самовисування. На час виборів: народний депутат України.  Член депутатської групи «Воля народу». Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

За матеріалами розслідування Bihus.info під час російсько-української війни ПАТ «Мотор Січ» через російські підприємства, якими володіє В’ячеслав Богуслаєв, попри заборону на експорт до РФ товарів військового призначення та подвійного використання, продовжував постачати деталі для літаків і гвинтокрилів московії.

Від “Українського репортера” додамо: у 2000 році найвище українське звання – Герой України – Богуслаєву присвоїв президент України Леонід Кучма.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”