Генштаб ЗСУ: окупанти найближчим часом застосуватимуть в Україні “сирійський досвід”

Найближчим часом рф застосовуватиме в Україні так званий “сирійський досвід”, зокрема очікується нарощування інтенсивності застосування авіації та завдання ракетних ударів як по позиціях українських військ, так і цивільних та логістичних об’єктах на всій території України.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов, повідомляє Іnterfax.

“Судячи з розвитку ситуації та характеру діяльності групувань противника в операційних районах найближчим часом пріоритетними завданнями для противника будуть: нарощування інтенсивності застосування авіації та завдання ракетних ударів як по позиціях наших військ, так і по цивільних та логістичних об’єктах на всій території України, продовження тотального знищення цивільної інфраструктури та мирного населення, насамперед за рахунок завдання ракетно-авіаційних ударів. Це так званий сирійський досвід”, – пояснив він.

За словами Громова, подальшою метою рф є оточення та знищення групування Об’єднаних сил, створення стійкого сухопутного коридору з Ростовською областю рф до тимчасово окупованої території АР Крим і надалі – до Придністров’я та, як результат, позбавлення України виходу до Чорного та Азовського морів.

Редакція

Редакція “Українського репортера”