Дещо про психічний розлад путіна

Другий президент України Л. Кучма, який спілкувався й ручкався з претендентом на довічну владу в кремлі, констатує: «путін маніакально одержимий Україною через психічний розлад. Вішає «лапшу» на весь світ».

У моїх щоденних замітках достатньо підтверджень такого діагнозу: «Лєнін с какого-то пєрєпугу об’явіл Украіну». Чим глибше в історію, тим виразніші ознаки «психологічного розладу». Той, що десятками років тулив чим ближче до серця партквиток з профілем фарисейськи обожнюваного, обминає десятою дорогою те, що самозваний «вождь світового пролетаріату» називав росію «тюрмою народів». У змиг ока переорієнтувавшись на православ’я, заявляє: «Пьотр І нічєво нє отторгал, Он возвращал. Нам випала такая жє доля». Є що з’ясовувати визнаним психіатрам з НАН України.

26.02.2024 р. путін підписав указ про приєднання окупованих територій України до складу південного військового округу зс рф. Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська області, Крим, м. Севастополь долучаються, варитимуться в одному котлі з Адигеєю, Інгушетією, Калмикією і т.д. і т.п.

Вадим Пепа, письменник.

  • Читайте також:
  • У російського диктатора – ювілей. То хто ж він, путін?
  • Григорій Омельченко: “Путін може закінчити життя, як Чаушеску, Хусейн або Каддафі”
Like

Вадим Пепа

Журналіст, письменник


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *