Де Червоний Хрест, ООН, ОБСЄ? Козицький розкритикував роботу європейських організацій у Львові та в гарячих точках

Голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький розкритикував безсистемну і недостатню роботу європейських гуманітарних організацій у Львові та в гарячих точках України.

«Багато організацій приїжджали до мене у перші дні бойових дій, обіцяли допомогу, але ми чомусь не бачимо їхньої активної роботи зараз, — написав він у Telegram. — Сьогодні на Львівщині немає системної роботи європейських гуманітарних організацій. Зараз всім займаються волонтери, підприємці та Львівська ОВА. Де такі організації, як Червоний Хрест, ООН, ОБСЄ, Рада Єропи? Я не бачу жодної організації, яка б регулярно надавала допомогу у гарячих точках чи тут, у тилу. Де європейські та світові організації, які допомагають біженцям і забезпечують роботу гуманітарних конвоїв?»

За його словами, Львівська ОВА готова координувати їхню діяльність і забезпечити помічників, які підкажуть специфіку логістики чи допоможуть з іншими питаннями. Працівникам міжнародних організацій готові надати житло, транспорт, харчування. Але Львів та область вкрай потребують злагодженої та системної роботи від міжнародних установ, оскільки зараз все здебільшого тримається на власних волонтерах і підприємцях.

За інформацією ЛОВА, Близько 400 тисяч осіб з найнебезпечніших районів України розселили у Львові та області. Разом із ДСНС розгорнули 80 наметів для обігріву та стільки ж пунктів роздачі їжі. Щодня місцеві підприємці та волонтери готують 25 тисяч порцій обідів та сніданків. Також зазначається, що гарним прикладом допомоги та співпраці є те, що напередодні міжнародна гуманітарна організація «Сумка Самарянина» розгорнула шпиталь для лікування внутрішньо переміщених осіб та воїнів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”