Cуспільство хоче знати, скількох окупантів знищено. Чому мовчить штаб ООС?

Леонід ФРОСЕВИЧ

Майже щодня – сумні зведення з передової. За минулу добу поранено вісім захисників рідної землі.

А яких втрат зазнав противник? Скількох ворогів відправлено на той світ бодай за останній тиждень, не кажучи вже упродовж місяця або півріччя? Інформації такого характеру не зустрічаємо. Чому? Ми вже не даємо російським терористам по зубах? Не знищуємо цю погань, що вдерлася до нашої домівки? Не хочемо розгнівати демократичну світову спільноту, що, мовляв, “порушуємо тишу”? Десятки подібних “чому”.

Тим часом на фронті, як інформує штаб ООС, гаряче. Ворог б’є майже з усіх видів зброї. Під вогнем – чимало бойових позицій українських підрозділів.

У зведенні штабу ООС акцентуємо вашу увагу на такій фразі: “З метою нанесення максимальної шкоди військовослужбовцям Об’єднаних сил противник застосував декілька безпілотних літальних апаратів (БПЛА), серед них – один з підвісом, для скидання гранатометних пострілів”.

Отже ота рашистська погань спричинює нашим воїнам “максимальну шкоду”.  Якою має бути наша відповідь? У фронтовому зведенні про це ані слова. Та ми повинні їм завдати утричі більшої шкоди!

Не помилюся, якщо скажу, що військова наука і практика знає багато способів, яким чином завдати втрат противнику, навіть не порушуючи Мінських угод. Наші генерали часом не забули лекції на цю тему в Національній академії оборони України?

Має щодня з України відправлятися до путінської Росії “вантаж 200”! Це буде справделиво.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

На цю тему також читайте:

 


Всього переглянуто: 573 192. Ця публікація: 8 040, 1 зараз.
Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 19 =