Буданов: рашисти планують теракти на своїй території для нагнітання антиукраїнської істерії

Рашистські спецслужби готуються влаштувати серію терактів на території  московії та в окупованому Криму для нагнітання антиукраїнської істерії.

Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони, генерал-майор Кирило Буданов.

“Російські спецслужби планують серію терактів з мінуванням і підривом житлових будинків, лікарень та шкіл у російських населених пунктах. А також нанесення ракетно-бомбових ударів по місту Бєлгород чи одному з міст Криму”.

За його словами, таким чином путінський режим намагатиметься консолідувати росіян проти українців після провалу плану з мобілізації в росії.

Буданов вважає, що теракти в прикордонних російських областях можуть подавати, як “помсту “українських націоналістів” за Бучу і Краматорськ”, а також з метою виправдання жорстокості росіян проти українського мирного населення.

Голова розвідки нагадав, що останніми днями російська влада “дедалі активніше розганяє маховик антиукраїнської істерії”. Зокрема у Бєлгородській і Курській областях активно риють окопи, нагнітають паніку щодо уявного наступу українських добровольчих батальйонів і диверсійних груп.

Буданов нагадав, що такий же сценарій рашисти використовували у Чечні – серія “гебешних терактів проти російських багатоквартирних будинків” стала підставою для знищення Чечні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”