Білий дім: США нададуть Україні ще більше засобів ППО

Радник президента США з питань національної безпеки Джейкоб Салліван засудив сьогоднішню масовану ракетну атаку рашистів по території України та пообіцяв, що Сполучені Штати посилять протиповітряну оборону України.

Про це йдеться у пресрелізі Білого дому.

“Сполучені Штати рішуче засуджують останні ракетні атаки росії проти України, які, здається, вразили житлові будинки в Києві та інші об’єкти по всій країні”, – сказав Салліван.

Він зазначив, що в той час, коли світові лідери зустрічаються на саміті G20 в Індонезії, щоб обговорити питання, які мають важливе значення для життя та засобів до існування людей у ​​всьому світі, росія знову загрожує людським життям і руйнує критичну інфраструктуру України.

“Ці російські удари лише посилять стурбованість G20 щодо дестабілізуючого впливу війни путіна. Наші думки з хоробрим українським народом, який продовжує демонструвати стійкість і мужність у захисті свого суверенітету та демократії”, – сказав радник Джо Байдена.

За словами Саллівана, США продовжуватиме надавати Україні допомогу у посиленні її обороноздатності, включаючи нові засоби ППО.

“Сполучені Штати і наші союзники та партнери продовжуватимуть забезпечувати Україну всім необхідним для свого захисту, включаючи системи протиповітряної оборони. Ми будемо з Україною стільки, скільки потрібно”, – сказав він.

Нагадаємо, що 15 листопада рф завдала масованого ракетного удару по території України, завдавши руйнувань об’єктам критичної інфраструктури та житловим будинкам.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”