Без батька залишилося п’ятеро дітей, а дружина носить під серцем шосту: на війні загинув військовий з Тернопільщини

Сумна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. У бою за волю Батьківшини загинув захисник із села Маневе – Стецюк Руслан Анатолійович.

Трагічну новину повідомив сайт міста Тернопіль.

“Знову сумна звістка сколихнула Борсуківську громаду. Загинув наш захисник із с.Маневе – Стецюк Руслан Анатолійович 10.10.1978 року народження. Біда не приходить одна, бо люди із села ще не оговтались від одного похорону, а вже знову маємо загиблого воїна. Руслан був кулеметником кулеметного взводу військової частини А4084 і воював у Миколаївській області. 3 жовтня  час наступальних дій противника отримав поранення не сумісне із життям”.

Як повідомляє видання, без батька залишилось п’ятеро дітей, а дружина Руслана зараз при надії, в очікування шостого малюка.

“Не сила це навіть писати, але у загиблого залишилось п’ять дітей, а дружина носить під серцем шосту дитину. Ворог нещадний та жорстокий… Велика сім’я чекала тата додому з війни, вірила та сподівалася на краще, але… Тепер прощатимуться і проводжатимуть в останню путь найріднішу людину…”, – йдеться у дописі.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”