Балуха етапують у колонію, де застосовують насильство до ув’язнених – адвокат

У колоніях загального режиму Тверської області РФ, куди етапують українського політв’язня Володимира Балуха, застосовують насильство до ув’язнених.

Про це 28 лютого “Крим.Реалії” розповіла адвокат Балуха Ольга Дінзе.

“За моєю інформацією, Балуха етапують в колонію загального режиму Тверської області. Я можу тільки припустити, в яку колонію. Цю інформацію не уточнили. Можливо, це колонія номер 6 загального режиму.

У Твері досить жорсткі колонії, які перебувають під адміністрацією і, відповідно, там часті випадки застосування насильства до ув’язнених. Він свій термін досиджуватиме в не дуже хороших умовах”, – повідомила Дінзе.

За її словами, адвокатам так і не вдалося з’ясувати причину етапування Балуха.

“Причина етапу нам не відома, і ми зможемо дізнатися інформацію від Балуха, коли він прибуде.

Або інформація може бути побудована на припущеннях: керченська колонія просто хотіла позбутися незручного “в’язня” і відповідно перевела його в іншу колонію”, – зазначила адвокат.

Український репортер повідомляв, що Знезаконно зсудженого в анексованому Росією Криму українського активіста Володимира Балуха етапували до російського Краснодара, Володимира Балуха вивезли до Краснодара – Чийгоз

Кримчанина відправили по етапу без теплих речей, оскільки напередодні у його дружини Наталії Балух в СІЗО Сімферополя не прийняли посилку з речами і продуктами: У Кримському СІЗО не прийняли посилку для політв’язня Балуха
Правозахисники заявляли, що подібні дії влади РФ по відношенню до Балуха “порушують не тільки міжнародне гуманітарне право, а й закони самої Російської Федерації”.

Нагадаємо, що ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію: через прапор України, який майорів на подвір’ї його дому.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *