Джо Байден готовий піти “на значні поступки” республіканцям, щоб допомогти Україні

Адміністрація Байдена розглядає можливість піти на поступки республіканцям у Сенаті і підтримати пункт про безпеку кордонів США в законопроекті про додаткове фінансування, щоб надати нову допомогу Україні та Ізраїлю.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

За тиждень до від’їзду законодавців на різдвяні канікули Білий дім і Конгрес США намагаються укласти угоду, яка передбачала б надання військової допомоги двом країнам-союзникам і водночас перешкоджала нелегальній імміграції через кордон США та Мексики.

Республіканці відмовилися схвалити додаткове фінансування України без заходів для скорочення рекордної кількості мігрантів, які намагаються нелегально перетнути кордон США. Це призвело до складних переговорів, які поєднували непов’язані питання.

Президент Джо Байден заявив у середу, що він готовий піти на значні поступки щодо безпеки кордону.

Джерело повідомило журналістам, що Білий дім підтримує підвищення стандартів для надання притулку.

Адміністрація Байдена також розгляне певну форму положення про “безпечну третю країну”, яка відмовлятиме у наданні притулку мігрантам, що проходять через неї на шляху до США.

Іншим можливим пунктом домовленості може бути розширення процесу швидкої депортації. Вона буде діяти по всій країні, а не на кордоні.

За словами джерела, двопартійна група сенаторів, які намагаються досягти згоди, також обговорюють кількісне обмеження запитів на надання притулку. Позиція адміністрації Байдена щодо такого обмеження залишається незрозумілою.

Речник Білого дому Анджело Фернандес Ернандес сказав, що президент відкритий для компромісу.

Палата представників планує завершити роботу до 14 грудня.

 6 грудня Сенат США не виніс на голосування питання про допомогу Україні

Фото: Українські новини

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *