765-й день великої війни: ворог атакував об’єкти критичної інфраструктури

Вночі 29 березня окупанти поцілили в об’єкт критичної інфраструктури на Франківщині й в обʼєкт енергоінфраструктури на Черкащині. Постраждалих немає.

Про це повідомили начальник Київської ОВА Руслан Кравченко, голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, глава Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Також рашисти влучили в приватний будинок на Вінниччині. Уламки ворожих цілей пошкодили будинки на Київщині та Черкащині.

Київщина

Кравченко повідомив, що в одній з територіальних громад уламки збитих цілей пошкодили 2 приватних будинки. Посічені стіни, вилетіли вікна, пошкоджена покрівля. В іншій громаді пошкоджено паркан та асфальтовану дорогу. Очільник додав, що об’єкти житлової та критичної інфраструктури не постраждали. Жертв та постраждалих від атаки немає.

Черкащина

“маємо і ракетні влучання по об’єкту енергоінфраструктури. Усі служби на місцях. Роботи з ліквідації наслідків тривають”.

Також через падіння уламків зруйновано нежитлове приміщення.

Вінниччина

Під час масованої ракетної атаки рашисти влучили в приватний будинок. За словами очільника ОВА, ніхто не постраждав.

Івано-Франківська область

“Росіяни вкотре здійснили масовану атаку по українських містах, застосувавши різні типи озброєння. Не оминула загроза і Прикарпаття.

Ціллю ворога став об’єкт критичної сфери. На щастя, обійшлося без жертв”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *