За танці під Газманова тернопільських поліцейських покарають “відрядженням” у зону АТО (+відео)

Тернопільські поліцейські, які танцювали в ресторані під пісню “Офіцери” російського співака Олега Газманова, попросилися в зону АТО, щоб очистити честь мундира. 31 березня вони зі зведеним загоном вирушають на два місяці на Донбас. Про це повідомив очільник поліції Тернопільської області Олександр Богомол.

Так він відреагував на скандал, який здійнявся в області, коли в мережу виклали відео з розважального закладу, на якому видно, що правоохоронці, серед яких є і ветерани АТО, танцюють під хіт російського співака, де оспівуються Московія, армія РФ, гідність і честь російських офіцерів. Зокрема, там є слова: “За Росію і свободу до кінця”, й повторюється: “Офіцери-росіяни”.

Нагадаємо, Олегу Газманову заборонено в’їжджати в Україну через недружні висловлювання щодо нашої країни. Крім того, пісні Газманова заборонені міською радою Тернополя.

За словами очільника тернопільської поліції, “мєдлячок” замовила одна з жінок, однак попросила українську версію пісні. Діджей її не зрозумів і поставив оригінал. Помилка українських правоохоронців у тому, що вони не змусили її перервати і почали танцювати зі своїми дамами.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *