Яворів на колінах зустрів свого воїна Віталія Павлиська (+відео)

10 листопада бійці 24-ої бригади, мешканці Яворова навколішки зустріли автомобіль із труною загиблого військового Віталія Павлиська в його рідному містечку на Львівщині. Воїн загинув 7 листопада від ворожого обстрілу.

На сторінці Яворівської райдержадміністрації у Фейсбуку розміщено відео зустрічі воїна.

До домівки воїна у ці дні приходили десятки людей: родичі, побратими по службі та місцеві мешканці.

І досі не може повірити у смерть сина мати військового, пані Софія Павлисько. Вона не стримує сліз і згадує, як просила Віталія перед останньою поїздкою на схід залишитись удома.

«Приїхав, побув тут – і на кожну ротацію знову їхав. Казав: «Там хлопці, там треба пильнувати за ним. Їх треба оберігати. Він був за людей, за чиїхось дітей», – розповідає про прощання із сином перед поїздкою на фронт Софія Павлисько.

Віталій Павлисько пішов боронити країну у 2015 році. 48-річний боєць служив упродовж шести років у складі 24-ої механізованої бригади імені Короля Данила. Мав укладений контракт.

Родичі військового пригадують: Віталій Павлисько мав багато планів на час після завершення служби . Хотів приділити якомога більше уваги власній сім’ї.

«У нього багато було планів. Завжди жінка розказувала, що як приїжджав у відпустку, вони двоє сиділи і планували: що хочуть зробити, що треба їм. Людина жила життям своїм, планами, щось хотіла для свої сім’ї і для своїх діточок», – говорить сестра загиблого воїна Марія.

У Віталія Павлиська залишилися дружина і двоє дітей – син і донька.

Таких людей дуже мало
Смертельне поранення Віталій Павлисько отримав під час обстрілу 7 листопада. Боєць перебував на бойових позиціях біля Новозванівки на Донбасі, коли російські окупанти відкрили вогонь із мінометів.

«Я із 2014 року з ним служив. І до кінця 2020 року. Туди вже їхали, як додому, бо знали свій обов’язок, знали, що своє діло треба робити правильно. Чесно кажу: трохи важко говорити… Віталій був дуже дуже порядною людиною. Таких мало є», – не приховує емоцій і підполковник ЗСУ Віктор Кудряшов.

Поховали бійця 24-ої механізованої бригади Віталія Павлиська 11 листопада, у рідному Яворові.

Прикро, що під час транспортування тіла загиблого Павлиська Віталія до місця поховання у м. Яворів Львівської області, трагічно помер водій та волонтер.

Під час перевезення тіла загиблого військовослужбовця 24 ОМБр Віталія Павлиська до місця поховання у м. Яворів Львівської області, трагічно помер водій та волонтер гуманітарного проєкту Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ «Евакуація 200» Геннадій Писаренко.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.