“Всего лишь ухо отрезали. А могли БТР-ом четвертовать”. СБУ публікує нове перехоплення розмови рашистів

Служба безпеки України отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині: вони вихваляються катуванням українських військових та обстрілами мирних селищ.

Нову розмову рашистів перехопила СБУ.

Окупант, який ще не так давно намагався просунутися на Харківщині, захоплено розповідає своєму батьку, як артою накрили мирне селище у Харківський області і зайнялися там мародерством. Він також описує катування полонених.

“Двух пленных взяли. Одному ухо отрезали – он говорить не хотел. Это еще нормально, что ему пулю в лоб не пустили, или БТР-ом не четвертовали. Это еще нормально, мягко… А можно было его просто поставить и короб от пулемёта, 100 патронов, просто в него выпустить, и дуршлачок сделать. Ну, максимум, можно было пальцы отрубить…

Пацаны на разведку сходили, принесли: колбасы, майонеза, сала… По людям прошлись… смысл им залу*аться, у нас стволы, танк. Если кто залу*нется – минус дом и живи, как хочешь”.

СБУ нагадує, що всі злочини окупантів документуються, а українські захисники вибивають ворога на Харківському напрямку, щоб відкинути його до кордону рф.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”