Війна між Росією та Україною вийшла у критичну фазу – міністр оборони США

Війна між Росією та Україною вийшла у критичну фазу, тому допомога від партнерів є життєво важливою зараз для України.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін у промові під час відкриття зустрічі «Рамштайн-4» у віртуальному форматі, чиї слова цитують у стрічках новин.

«Ви знаєте, що це критична фаза конфлікту. І тому наша колективна підтримка України є життєво важливою і невідкладною. Росія думає, що вона зможе пересилити Україну та пересилити нас. Але це лише останній прорахунок Росії. Ми єдині у нашій підтримці. Ми тверді у своїх зобов’язаннях. І ми впораємося із цим завданням», – заявив він.

Остін вважає, що серйозна загроза все ще стоїть перед Україною:

«Путін постійно переоцінює військову міць Росії. І він постійно недооцінює силу вільного народу, який бореться за свою батьківщину, та бажання міжнародного співтовариства стати на його бік. І тому, доки триває ця боротьба, Контактна група продовжуватиме шукати інноваційні шляхи для надання довгострокової підтримки хоробрим чоловікам та жінкам українських збройних сил. І ми підбиратимемо нашу допомогу таким чином, щоб Україна мала технології, боєприпаси та величезну вогневу міць для самооборони», – сказав очільник Пентагону.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”