В Міноборони України обговорили з представниками Британії досвід боротьби з агресором. 28 років тому було проведено першу спільну спецоперацію (+відео)

В Міністерстві оборони України побували представники британських Збройних сил, а також військові дипломати Посольства Великої Британії.

Під час розмови гостей із заступником міністра оборони Ганною Маляр  йшлося, зокрема, і про український досвід боротьби з агресором в інформаційному полі. Наші фахівці навчилися працювати не тільки на своїй території, а й на територіях ворога, зазначалося.

Представники британської делегації вважають, що вплив росії на масову свідомість різних суспільств – одне з основних завдань російської пропаганди. Наші іноземні друзі висловили готовність посилювати співпрацю з Україною в питаннях інформаційної боротьби з ворогом, підтримувати ініціативи та переймати досвід України.

– Мусимо спільно протистояти рф. Ми тут, щоб підтримати Україну. Ви можете поділитися з нами своїми знаннями і набутим досвідом. Прагнемо разом протидіяти загрозам. Сподіваємося, що такий підхід принесе нам успіхи на роки вперед, – наголосили представники Великої Британії.

Від “Українського репортера” додамо:  у 1994 році вперше в історії української і британської контррозвідки було проведено  унікальну спецоперацію з викриття афериста і міжнародного контрабандиста зброєю. Про це читайте ТУТ.

Дивіться ВІДЕО про спецоперацію:

Розслідування Леоніда Фросевича “Повернення барона зброї”:

Книга документального розслідування про махінації у торгівлі зброєю та викриття контрабандистів і агентів Кремля:

На фото: суховантаж “Jadran express”, на якому контрабандист Дмитро Стрешинський перевозив зброю. Судно було затримано в прототоці Отранто під час українсько-британської спецоперації.

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”