У Польщі патріоти зупиняють автокаравани з Європи для російських убивць. Зупинимо бізнес на крові! (+відео)

На польсько-білоруському кордоні посилюється громадський тиск на російських та білоруських автомобільних перевізників, які доставляють вантажі з країн Європи до терористичної Росії.

Про це повідомляє у Фейсбуку Наталка Панченко.

Рашисти знайли собі шпаринку у санкційних заборонах – перевозити автотранспортом товари для терористичної армії, яка вбиває мирних людей, знищує вакуумними бомбами і важкими балістичними ракетами українські міста, морить голодом тисячі цивільних.

Це ганебний бізнес на крові. Деякі європейські гендлярі й надалі засліплені жадобою наживи, торгують “по тихому” з міжнародним воєнним злочинцем Путіним. Ганьба! Польські та українські патріоти пліч-о-пліч стали на шляху таких автокараванів! Зупинимо разом цю злочинну комерцію!  Тримаємо стрій!

“Український репортер” 10 березня вже розповідав, що на декількох контрольно-пропускних пунктах, які розділяють кордон між Польщею і Білоруссю, польські громадяни намагаються заблокувати довжелезні автокаравани російських фур, які прямують до РФ з європейських країн, в тому числі з Німеччини. На їхні запитання, що везуть водії вантажівок останні відповідають: “Военная тайна”.

 

Польські активісти, які солідарні з українським народом, що сьогодні воює з рашистською ордою, протестують поблизу КПП, обурюються, чому Європа допускає подвійні стандарти. Це такими є “санкції”, запроваджені проти російських убивць?

Інформаційні війська в дії!

Редакція

Редакція “Українського репортера”