У Харкові радикали замурували “Сбербанк”, у Києві блокували центральний офіс банку (+відео)

Активісти “Національного корпусу” вранці 10 квітня замурували відділення “Сбербанку” на вулиці Пушкіна у центрі Харкова.

Нагадаємо, раніше представники партії “Національний корпус”, сформованої на базі полку “Азов”, повідомили, що з 10 квітня почнуть “фізично” закривати російські банки.

Після того, як вхід до відділення зник за бетонними блоками, кілька десятків активістів розташувалися поруч на кріслах-мішках і запалили пічку з металевої діжки. Згодом батальйон “Харків” силою зігнав блокувальників.

Аналогічна акція проходить і в Києві. Кілька десятків активістів “Національного Корпусу” прийшли до стін центрального відділення “Сбербанку” на Володимирській. Як йдеться у заяві, “аби тепер вже остаточно домогтися завершення його роботи на території України”.

Акцію називають “безстроковою”, на тротуарі перед входом до банку звели два намети, де ночуватимуть активісти. Перед початком акції працівники залишили фінустанову, яку закрили ролетами. За дотриманням громадського порядку стежать бійці Нацгвардії.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *