Відео про те, як окупанти б’ють по українських позиціях

Сьогодні, 18 лютого в районі Золотого під вогонь  потрапив 2-й батальйон 93-ї бригади. Підрозділи змушені були залишити два спостережні пункти.

Начальник Генштабу Руслан Хомчак нині сказав, що воїни залишили ці ділянки, тому що потрібно було завдати по цих районах артилерійського удару. Після цього наші армійці знову стали контролювати ситуцію.

Як розповів виданню Цензор.НЕТ один із воїнів 93-ї бригади “Холодний Яр”, під вогонь противника потрапив, зокрема, 2-й батальйон 93-ї бригади, однак втрат саме серед холодноярців немає.

Також співрозмовник повідомив, що за його інформацією підрозділи бригади змушені були залишити два “опорники”.

Офіційно ця інформація не підтверджується.

Також співрозмовник Цензор.НЕТ говорив про втрати в 72-й бригаді.

Відомо також, що окупанти обстріляли і мирних жителів, проте, за інформацією Цензор.НЕТ, втрат серед цивільних немає. Крім цього, є інформація, що 72-га бригада після атаки на свої позиції перейшла в контрнаступ.

Позиція, яку довелося залишити, була повністю зруйнована під час обстрілів. Тому військовим довелося відійти. Втрат там не було.

За інформацією Цензор.НЕТ, місяць тому під Золотим воїни 72-ї бригади просунулися вперед майже на кілометр. Підготували нові позиції. Уже тоді ворог почав досить регулярно завдавати ударів по наших підрозділах, які зайняли нові ділянки фронту.

Наших воїнів намагалися вибити з опорних пунктів. Командування підтягло всі резерви, утримуючи лінію оборони.

Звуки бою було чути в Лисичанську і Сєверодонецьку.

Як пізніше уточнили в 72-й бригаді, відійти довелося не з позицій, а зі спостережних пунктів, які були поодаль від основних опорників

Нагадаємо, з 5-ї ранку 18 лютого спалахнув інтенсивний бій у районі Золотого, Орехового і Новотошківського.

 

На відеозапису видно, як російські окупанти ведуть вогонь у бік українських позицій. Снаряди пролітають над будинком, в якому перебувають люди, іноді зовсім близько.

Відео: Цензор.НЕТ

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *