Рашисти влаштували “свято” з феєрверками в окупованому Димері на Київщині (+відеo)

В селищі Димер на Київщині, яке опинилося під окупацією в перші дні повномасштабного вторгнення, рашисти призначили свого “голову громади”, вивісили російський прапор і влаштували “свято” з феєрверками.

Про те, що зараз відбувається в селищі, розповідають місцеві мешканці, – повідомляє ТСН.

“Повісили там російський прапор, зігнали місцевих ніби це свято. Влаштували феєрверк. Підірвали міну біля селищної ради і сказали: от бачите, це по вас стріляють ваші, а ми вас захищаємо. Хоча вони самі підірвали її“, – розповіла дівчина в коментарі ТСН.

Колони російської техніки зайшли до населеного пункту ще на другий день повномасштабного вторгнення. Відтоді в Димері немає світла, води, тепла та зв’язку. Частина жителів змогла евакуюватись, а ті, хто залишився, ховаються в погребах та підвалах.

У селищі не стихають обстріли. Російські загарбники розграбовують магазини, аптеки, житлові будинки та розстрілюють людей.

“У сусідній будинок, мешканці якого теж намагались виїхати, заїхав російський танк. Вони заїздять на подвір’я, кулемети направляють на будинок, щоб їм не заважали і просто вигрібають усе з будинків. Вони розстрілюють, розстріляли волонтера, молодого хлопця, років 30-ти, він їхав якісь продукти розвозити. Вони його простріляли на машині“, – розповідає вона.

https://tsn.ua/video/video-novini/v-okupovanomu-selischi-dimer-rosiyani-priznachili-svogo-golovu-gromadi.html

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”