Папа Франциск закликає зробити все можливе, щоб покласти край жахливій війні проти України

Під час традиційної недільної зустрічі з паломниками Папа Римський Франциск знову скерував думку до України, закликавши міжнародну спільноту зробити все можливе, щоби покласти край огидній війні та закликав єднатися в молитві посвяченні України.

Про це повідомляє Vatican News.

«Не припиняється, на жаль, сповнена насильства агресія (рф – ред.) проти України, безглузде кровопролиття, де щодня здійснюється спустошення та жорстокість. Немає виправдання для цього. Благаю всіх діячів міжнародної спільноти по-справжньому докладати зусилля для того, щоби припинити цю огидну війну», – сказав Папа Римський.

За його словами, і цього тижня російські ракети та бомби падали на цивільних, літніх людей, дітей, вагітних в Україні.

«Все це – нелюдяне, ще й надто, це є святотатством, бо виступає проти сакральності людського життя, насамперед проти беззахисного людського життя, яке слід шанувати та захищати, а не винищувати, і яке є понад будь-якими стратегіями», – додав понтифік.

Окупаційні війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

https://www.vaticannews.va/uk/pope/news/2022-03/papa-vijna-nelyudyana-ta-svyatotatska.html

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”