Прем’єра пісні: Олег Фідельський презентував новий трек, заряджений переможним настроєм (+відео)

Олег Фідельський розповідає, що історія створення пісні “Гей дана гей” виникла доволі давно. Співаку хотілося написати щось про наші гори та про їхню магічну силу.

«Війна, яка прийшла на нашу землю, дала нам можливість по-іншому відчувати та пишатися тим, що ти українець. Наші захисники борються з окупантом як титани, дають гідну відсіч ворогу. Це надихнуло мене на створення нової пісні. Наші гори, полонини та природа прирівнюються до сили, мужності і відважності наших хлопців.

Хотілося б охопити весь період часу від спокійного мирного життя, захоплення та симпатії, до моменту, як в наш дім постукала біда. Клятий ворог, який перетнув кордон Славної Держави у страшному сні не очікував такого відпору та тиску наших Збройних Сил. Об’єднаність, згуртованість наших українців взагалі поклала його на лопатки. Це дійсно велична, світла та міцна родина, яку не злякає темрява», – ділиться артист.

Участь у створені пісні «Гей дана гей» брала та сама команда людей,однодумців, з якими Олег вже понад рік тісно співпрацює.

«На мою думку, саме зараз потрібно людей чимось підтримати, підбадьорити і ніщо так не лікує, як музика та гарна українська пісня. Далі буде наша перемога, це однозначно, тому і пісня така підбадьоруюча, рішуча та переможна. Не сумнівайтеся і скоро ви побачете, як наші козаки будуть проганяти ворога, який наробив нам стільки біди. Все буде Україна! Ми переможемо!»,- запевняє співак.

Фідельський, як і всі українці, очікує від 2023 року, звісно, нашу перемогу.

«Сподіваюся на відродження наших міст і сіл, економіки та звичайно спокійного мирного життя. Мусимо викорінити бюрократію, корупцію та договорняки, які прогризають постійно дно. Нашим Збройним Силам слід надати можливість безкоштовно відновлюватися в якісних реабілітаційних центрах та забезпечити їм та їхнім сім’ям добре фінансове становище. Адже вони пройшли справжнє пекло.

Безмежна вдячність та низький уклін всім, хто захищав і захищає нашу неньку Україну від окупанта. Слава Героям! Слава Україні!», – додає Олег.

Катерина ГУК, спеціально для “Українського репортера”

ПРЕМ’ЄРА:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”