Опубліковано відео, як рашисти пострілами у спину вбивають двох людей на Київщині

Телеканал CNN опублікував відео, яке зафіксувало факт військового злочину рашистів у Київській області. На відео видно, як окупанти вбивають пострілами в спину двох мирних жителів.

Журналістам вдалося встановити особи вбитих — це 68-річний охоронець Леонід Пляц та власник автосалону, чиє ім’я поки що не розголошується.

У розпорядженні телеканалу опинилися записи з камер відеоспостереження, які встановлені на території дилерського центру, розташованого на одній з автомобільних доріг під Києвом. За даними CNN, записи зробили 16 березня під час спроби рашистів захопити столицю України.

На кадрах одного із записів видно, як до будівлі з вивіскою «Веломагазин» під’їжджає фургон із написом «Танковий спецназ Rus» та літерами V. З машини, повідомляє телеканал, виходять п’ятеро російських солдатів і намагаються проникнути в будівлю, стріляючи замками та склом.

У цей час у приміщенні пункту охорони Леонід Пляц та власник салону готуються вийти назустріч військовим. На запису з іншої камери видно, як солдати обшукують чоловіків, щось говорять з ними і відпускають. Коли Пляц та власник салону повертаються до пункту охорони, двоє військових стріляють їм у спину.

Після того, що сталося, Пляц з перев’язаною ногою зумів дістатися пункту охорони та викликати по телефону українських добровольців з тероборони. Командир добровольчого загону розповів CNN, що Пляца вдалося винести з будівлі, але він помер від втрати крові.

CNN також опублікував відео з камер усередині дилерського центру, де троє російських військових обшукують шафи та столи у будівлі, а також випивають. За даними телеканалу, солдати обшукували приміщення, поки Пляц ще був живий.

У прокуратурі України заявили CNN, що розслідують те, що сталося, як військовий злочин.

Редакція

Редакція “Українського репортера”