На Одещині у посадовців міграційної служби знайшли майна на 150 мільйонів (+відео)

На Одещині затримали на хабарі посадовців міграційної служби. Чоловіки пропонували іноземному громадянину розв’язати питання з його депортацією за 20 тисяч доларів.

Про це повідомили у ДБР.

За місцем роботи та проживання посадовців проведено обшуки та виявлено гроші, зокрема криптовалюта, коштовності та майно на суму щонайменше 140 млн. грн, вартість якого значно перевищує їхній законний заробіток.

Лише коштовності дружини керівника, за попередніми оцінками, вартують майже 3 млн. грн.

Ба більше, у начальника виявили записані на його матір елітний будинок на 200 кв. м та придбаний торік у салоні автомобіль за 7 млн. грн. У матері посадовця у власності також перебуває багато земельних ділянок, інші будинки та магазини.

А от дебет з кредитом не сходиться. Відповідно до щорічної декларації за 2023 рік, посадовець отримав заробітну плату на загальну суму 345 тис. 116 грн. А майно, яке є у власності родини держслужбовця, оцінюється у 150 млн. грн.

Наразі посадовцям обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу – 70 млн. грн. для начальника та 7 млн. грн. для співробітника міграційної служби. Крім того, наразі вирішується питання щодо повідомлення порушникам про підозру за незаконне збагачення. Чоловікам загрожує до восьми років позбавлення волі.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *